نکات قبل از سفارش سایبان برقی

نکات قبل از سفارش سایبان برقی

نکات قبل از سفارش سایبان برقی

نکات قبل از سفارش سایبان برقی ، که باید به آن ها دقت کنید تا بهترین سایبان برقی را داشته باشید با ما همراه باشید تا این نکات را با هم بررسی کنیم و در نهایت سایبان مناسب با شرایطتان داشته باشید.

بیشتر بخوانیم : اجرای دو عدد سایبان برقی زنجیری

نکات قبل از سفارش سایبان برقی

قبل از سفارش سایبان برقی به این نکات توجه کنید! 

اندازه ی مناسب برای سایبان برقی در نظر بگیرید

فضای باز خود را که از آن مایل به استفاده برای تفریح و دورهمی هستید، اندازه گیری کنید. انجام این کار به شما اطمینان می دهد که سایبان برقی سفارش داده شده کاملا با فضا متناسب خواهد بود. فضایی که انتخاب کرده اید نیز باید از استحکام و مقاومت کافی برای نگه داشتن پایه ها برخوردار باشد اگر هم نمیدانید که چگونه اندازه گیری کنید مشاوران سایبان شاهد به صورت رایگان به محل آمده و اندازه گیری میکنند.

 

در نظر گرفتن محیط نصب سایبان برقی

برای سفارش سایبان برقی دلخواه باید محیط اطراف و دفعات استفاده از فضای باز را در نظر بگیرید. اگر مایل به استفاده از فضای باز خود در تمام فصول و تمام شرایط آب و هوایی هستید، باید سایبان برقی را سفارش دهید که بتواند در برابر تمامی شرایط مقاوم باشد. اگر تنها در برخی فصول و برخی روزها می خواهید از فضای باز خود استفاده کنید، شاید مدل های کم هزینه تر برای شما مناسب تر باشد که با کمک مشاوران سایبان شاهد میتوانید بهترین سایبان برقی متناسب با محیط را در نظر بگیرید.

 

هدف از نصب سایبان برقی

فضای شما در انتخاب نوع سایبان اهمیت زیادی دارد. سایبان برقی با پارچه سایبان از جنس PVC شفاف می تواند مناسب هتل ها و رستوران هایی در بالای برج ها باشد. این نوع سایبان با ارائه چشم انداز بدون نقص، از مهمانان در برابر تمام شرایط آب و هوایی محافظت می کند. مدل های قابل حمل مناسب فضاهای کوچک حیاط خلوت و استخرها است. سایبان  برقی ( سایبان بازویی ) مناسب مناطقی است که در برخی فصول به آفتاب بیشتری نیاز دارند. باز و بسته کردن سایبان برقی آسان تر از سایر مدل ها است. سایبان چتری برای مناطق ساحلی و خانه های مدرن مناسب تر است. برای انتخاب بهترین سایبان برقی بر اساس بودجه و نیازهای خود با مشاوران سایبان برقی شاهد در ارتباط باشید.

مطلب بیشتر : تبلیغ غذاهای محبوب روی سایبان رستوران

شرکت مناسب برای سفارش سایبان برقی انتخاب کنید

فروشنده یا شرکتی که برای سفارش سایبان برقی به آن مراجعه کرده اید، باید اطلاعات خوبی درباره محصول خود داشته باشد. فروشنده باید کاملا به نیازها و سلیقه شما گوش دهد، تا بتواند محصول مناسبی را به شما پیشنهاد دهد.

اگر فروشنده ای تنها بروشوری را در اختیار شما قرار داد و شما را در انتخاب محصول تنها رها کرد، بهتر است برای سفارش سایبان خود به شرکت دیگری مراجعه کنید، این کار او نشان دهنده ی این است که او اطلاعات کافی از محصولات و خدمات خود ندارد. شرکت سازنده باید اعتبار خوبی در فروش سایبان داشته باشد و برای نصب و خدمات پس از فروش به کمک شما بیاید.

نکات قبل از سفارش سایبان برقی

بررسی اقلیم های مختلف قبل از سفارش سایبان برقی 

نکات قبل از سفارش سایبان برقی و بررسی از هر اقلیم چند شهر که بر روی عرض و طول جغرافیایی متفاوت بوده است انتخاب شده و با استفاده از زاویه مناسب سایه بان در هر شهر و استفاده از رابطه زیر عمق سایبان ها را محاسبه کرده و در انتها نوع نیاز هر اقلیم به سایبان بررسی شده است.

شرایط سایبان برقی مورد نیاز در اقلیم گرم و خشک :

-در این اقلیم عمق سایبان ها در جهت غرب بیشتر است.
-در اقلیم گرم و خشک بیشتر سایبان افقی کاربرد دارد.
-در اقلیم گرم و خشک نیاز به سایبان در تمام جهات تقریبا بی یك اندازه است

در اقلیم گرم و مرطوب :

-در این اقلیم عمق سایبان در جهت غرب بیشتر از جهات دیگر است غرب .
– در این اقلیم در جهت جنوبی به سایبان بیشتری احتیاج است.
-در این اقلیم سایبان های عمودی بیشتر استفاده می شود.

در اقلیم معتدل و مرطوب :

-در اقلیم معتدل و مرطوب عمق سایبان در جهت غرب بیشتر است شمال .
-در جهت شمالی و جنوبی از سایبان عمودی و در جهت جنوبی و شرقی از سایبان افقی بیشتر استفاده می شود
در این اقلیم از سایبان افقی و عمودی به یك اندازه استفاده می شود.
-در اقلیم معتدل و مرطوب در عرض جغرافیایی 32 درجه هرچه طول جغرافیایی افزایش یابد میزان نیاز به سایبان و عمق سایبان افزایش می یابد.

در اقلیم سرد و کوهستانی :

-در اقلیم سرد عمق سایبان در جهت غرب بیشتر از جهات دیگر است.
-در این اقلیم در جهت جنوب نیاز به سایبان بیشتر است.
-در این اقلیم به سایبان های افقی نسبت به سایبان های عمودی بیشتر احتیاج است.
-در اقلیم سرد در عرض جغرافیایی 35 درجه با افزایش طول جغرافیایی عمق سایبان ها کمتر میشود.

نکات قبل از سفارش سایبان برقی

چرا در انتخاب شرکت سایبان برقی باید دقت کنیم؟

نکات قبل از سفارش سایبان برقی را در بالا با هم بررسی کردیم حالا برای انتخاب شرکت سایبان برقی دقت کنید ، اگر دقت لازمه را نکنید یک سایبان برقی خوب نصیبتان نخواهد شد و حرص پولی که پرداخت کردید را میخورید پس از اول درست تصمیم بگیرید که این مشکلات پیش نیاید .

سایبان برقی شاهد میتواند یک انتخاب مناسب برای افرادی است که میخواهند برای اولین بار سایبان برقی سفارش دهند ، زیرا سایبان شاهد با در نظر گرفتن بهترین آلومینیوم و کیفیت بالا در ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز باعث خوشنودی شما میشود.

پس در نظر گرفتن بهترین شرکت برای خرید سایبان برقی کمک بزرگی به شما میکند تا یک سایبان برقی با کیفیت داشته باشید.