سایبان برقی

سایبان برقی

سایبان برقی قابل استفاده در انواع گوناگون محیط ها می باشد؛ سایبان برقی بالای در ورودی منزل و پنجره ها برای جلوگیری از تابش مستقیم آفتاب نصب میشود که از تغییر رنگ وسایل منزل جلوگیری می کند .

وقتی مغازه ای سایبان برقی نداشته باشد با فساد زود مواد به دلیل نفوذ مستقیم آفتاب روبرو میشود که برای جلوگیر ی از این کار در ورودی مغازه ها هم به نصب سایبان برقی باید اقدام کنید .

برای حفاظت از خودروی خود از تابش مستقیم آفتاب و بارش مستقیم برف و باران باید به نصب سایبان برقی پارکینگ مبادرت کنید .

 

قابلیت چاپ روی پارچه های فلکسی سایبان برقی وجود دارد.

انواع پارچه که در ساخت سایبان برقی استفاده میشود عبارتند از:

1-پارچه سایبان برقی برزنتی

2-پارچه سایبان برقی ترانزیتی

3-پارچه سایبان برقی فلکسی

پارچه سایبان برقی برزنتی کیفیت مناسبی در برابر باران و برف دارد. این جنس از پارچه سایبان برقی به صورت تک رنگ موجود نیست. پارچه سایبان برقی ترانزیتی علاوه بر مقاومت بالا در برابر باران و برف در برابر گرمای بسیار زیاد نیز مقاوم است و فقط به صورت تک رنگ موجود است.

هرگاه بخواهیم طرح خاصی را روی سایبان برقی پیاده کنیم از پارچه سایبان برقی فلکسی استفاده می کنیم.

بازوهای سایبان برقی باید دارای استحکام بالایی باشد. بازو های سایبان برقی باید بتواند در برابر باد و باران مقاوم باشد.

بازوهای سایبان برقی در انواع زیر وجود دارند:

1-بازوهای سایبان برقی سیم بکسلی
2-بازوهای سایبان برقی زنجیری
3-بازوهای سایبان برقی تسمه ای

سایبان برقی در پارکینگ های رو باز

سایبان برقی در پارکینگ های رو باز جهت جلوگیری از تابش مستقیم نور آفتاب به اتومبیل ها ، حیاط منازل، محل بار گیری و تخلیه بار در کارخانه ها و کار گاه ها ، پوشاندن محیط جلوی رستوران ها و بستنی فروشی های بیرون بر جهت تسهیل ارائه سرویس به مشتریان، پوشاندن محوطه جلویی فروشگاه ها جهت جلوگیری از تابش نور مستقیم آفتاب و تسهیل بازدید ویترین توسط مشتریان و … می باشد.

سایبان برقی ریموت دار با موتور ایتالیایی محصولی جدید از شرکت سایبان برقی می باشد که قابل استفاده کنار استخرها . روی تراسها. وسط ویلاها و کنار زمینهای بازی ( دو طرفه ها). روی پنجره و سردرب مغازه ها (یکطرفه ها)
جلوگیری از تابش مستقیم نور آفتاب به ویترین مغازه ها و جلوگیری از بارش باران کاربرد دارد.

شاید بزرگترین علامت تجاری سایبان برقی شاهد این است که آنها همیشه سفارش می دهند. بر خلاف بسیاری از رقبای ما، ما سایبان های ما را در قفسه قرار نمی دهیم؛ هر یک به صورت سفارشی ساخته شده است تا به نیازهای سایه دار منحصر به فرد مشتریان ما متصل شود.

خرید سایبان برقی

برای خرید سایبان برقی با کیفیت عالی با سایبان برقی شاهد تماس گرفته ، تا سایبان برقی با کیفیت عالی و قیمت مناسب در  اسرع وقت به شما تحویل دهند .  راههای ارتباط سایبان برقی شاهد در این صفحه در دسترس شما می باشد .

سایبان برقی پارکینگ