سایبان برقی

هوای باز و آفتاب ، هوای باز و باران ، هوای باز و گردو خاک و ….
محیط باز همیشه مورد عنایت مستقیم عوامل خارجی قرار داره که اگه اون فضا ها مورد استفاده ما قرار بگیره باعث میشه گاهی زیاد لذت نبریم یا اصلا لذت نبریم 😒
مثلا هیچ کس دوست نداره تو رستوران سرباز زیر بارون غذا بخوره ( هرچقدرم که آدم رمانتیکی باشه) هیچکسم ازین که بالکن خونش همش در معرض آفتاب باشه و طبقه های بالا هم بهش دید داشته باشند و یا این که مجبور باشه مدت های طولانی ماشین رو جایی پارک کنه که سایبان نداره خوشش نمیاد.
هیچ کس هر چقدرم که کشته طبیعت باشه خوشش نمیاد همونجوری که آفتاب داره چشمشو درمیاره بپره تو استخر شنا کنه یا هزار تا از همین هیچکس ها….
به خاطر همین سایبان شاهد دست به کار شد و برای فضاهای باز و آدمایی که به خودشون اهمیت میدن سایبان ساخت. و ما میخوایم این سایبان ها رو بهتون معرفی کنیم تا رستگار ،  نه نه !  تا بتونین ازش استفاده کنین.😊

میدونین سایبان ها چند دسته دارن ؟

سایبان برقی و سایبان دستی .
فرقشونم اینه که سایبان برقی ریموت داره و برای باز و بسته کردن نیازی به صرف انرژی ندارین و از فاصله های 50 متری هم میتونین تنظیمش کنین. سایبان برقی و سایبان دستی میتونن هرجا که عوامل خارجی توی فضاهای باز اذیتتون میکنن مثل یه دوست خوب کمکتون کنه و ازتون محافظت کنه. به خاطر همین که نیاز ها با هم فرق داره سایبان ها هم از هم متمایز میشن و فرق هایی با هم دارن.

سایبان برقی شاهد - سایبان برقی مغازه

به عنوان مثال شما سایبان برقی که برای یه مغازه شیک و پیک نصب میشه رو با سایبان برقی پارکینگ یکی نمیدونین  هر دو ماهیتشون یکی اما کارایی هاشون متفاوته.
سایبان برقی مغازه رو اگه تاحالا ندیدین یکمی دقت کنین یادتون میاد که دیدین  همون سازه هایی که بالای درب مغازه ها نصب میشه تا کمک کنه اثرات عوامل خارجی کمتر بشن.
سایبان برقی نصب کردنش انقدر فایده داره که اگه بخونین دلتون میخواد یه فضای باز داشته باشین و بخرین و نصبش کنین 😁

بریم ببنیم چرا استفاده از سایبان برقی انقدر باب شده ؟

سایبان برقی همونجور که ازش پیداست یک محافظ در برابر آفتاب و برف و بارون ، همه آدما از زیبایی و شیکی لذت میبرند !  اگه از فضای خشک و تکراری خسته شدین ،با نصب سایبان برقی میتونین این تنوع رو به محیط اعمال کنین . سایبان برقی شاهد از تنوع بالای محصولات در زمینه رنگ بندی و مدل ها برخورداره و شما میتونین بهترین سایبان برقی رو به سلیقه خودتون خریداری کنین.

1 دیدگاه

پاسخی بگذارید