شستشوی سایبان

خونه تکونی سایبان هایتون رو شروع کنید!

[/vc_column][/vc_row]
شستشوی-سایبان-سایبان-برقی-شاهد

شستشوی سایبان  همانند سایر المانهای مستقر در فضا های باز در معرض گرد و خاک ، کثیفی پرندگان ، برگ درختان ، قارچ و … میباشند امری ضروری است و یک خانه تکانی سایبان به حساب می آید.

کثیف شدن این سازه ها با توجه به مساحت آن ها و اینکه یکی از وظایف آن ها جلوگیری از عوامل طبیعی است امری طبیعی است.

پارچه سایبان قابل شست و شو است و با شستشوی سایبان میتوانید ظاهر اولیه سایبان را بازگردانید نیاز به تعویض ندارید با یک شست و شوی ساده مثل روز اول می شود.

برای اینکه پارچه ی سایبان شما قابل شست و شو باشد میتوانید با مشاوران سایبان شاهد مطرح کنید که آن ها هم یک پارچه ی سایبان مناسب برای شما در نظر بگیرند که بتوانید به راحتی سایبان را تمیز کنید.

سایبانهای معمولی در باغ ها و ویلاها که درخت و فضای سبز طبیعی بزرگی دارند همواره دچار قارچ زدگی میشوند ولی سایبانهای چادری با توجه به خواصی که دارند امکان رویش قارچ و باکتری بر روی آن ها وجود ندارد و همواره کیفیت و شکل خود را حفظ میکنند.

شستشوی سایبان با دستگاه های مختلفی انجام می شود که هر کدام از شرکت ها به روش خودشان شستشو را انجام میدهند. شرکت سایبان شاهد شستشوی سایبان شما را با روشی نوین با استفاده از دستگاه های بخارشو و فوق پیشرفته انجام میگیرد.

مهم نیست که چه نوع سایبان داشته باشید و یا چه مدلی باشد سایبان شاهد همه مدل سایبان را به صورت حرفه ای شستشو اش را انجام می دهد و هیچ نگران این نباشید که ممکن است موتور برقی موجود در سایبان برقی دچار مشکل شود ، وقتی یک تیم حرفه ای این کار را انجام دهند مطمئن باشید که هیچ ایرادی پیش نمیاید.

خانه تکانیتان را با شستشوی سایبان کامل کنید...

سایبان هاتون نیاز به شستشو داره ؟

منتظر تماستون هستیم 😊

پاسخی بگذارید