سایبان برقی در یک نگاه

سایبان برقی در یک نگاه کلی

اگر بخواهم به شما سایبان برقی در یک نگاه کلی را توضیح دهم میگویم : به مغازه ها نگاه کنید اکثر آن ها یک سایبان بالای ویترین و درب مغازه نصب کرده اند  . همان سایبان ها میتوانند با کمی تغییر در جاهای دیگر هم میتوانند نقش آفرینی کنند.

مثلا بالای استخر های سرباز ، کافه ها و رستوران ها سرباز ، بالکن و پاسیو خانه ها و …. هرجایی که عوامل خارجی شما را اذیت کند.

پس تا آن جا که متوجه شدیم سایبان برقی وظیفه حفاظت از شما را در برابر عوامل خارجی بر عهده دارد.

سایبان برقی ها با سایبان های دستی یک تفاوت عمده دارند و آن هم خاصیت اتوماتیک بودن آن هاست. یعنی با یک ریموت در زاویه دلخواه تنظیم میگردند.

همچنین صاحب محیط های تجاری میوانند با چاپ لوگو و محصولات خود روی سازه سایبان ها یک المان تبلیغاتی موثر نیز در اختیار داشته باشند .

برای مشاهده پروژه های اجرا شده توسط تیم ما کلیک کنید

خدمات دیگر ما:

ما تعمیرات سایبان ها را نیز به صورت تخصصی و حرفه ای انجام میدهیم . یعنی برای تعویض پارچه های سایبان و یا رفع ایرادات و خرابی های آت ها میتوانید از طریق ما اقدام کنید.

شست و شوی اصولی سایبان های خاک گرفته و سیاه شده از خدمات ما میباشد . اگر حس میکنید سایبان شما نیاز به شست و شو دارد کافیست با ما تماس بگیرید تا نیروهای خود را اعزام نماییم.

ما برای بهره مندی همه سایبان دار ها از متدهای جدید سایبان ها و ویژگی های جدید آن ها ، سایبان های قدیمی و کهنه شما را با سایبان های نو و جدید معاوضه میکنیم.

مطالب مرتبط:

خرید سایبان برقی زیبا ، خرید سایبان برقی ریموت دار

ما در نصب اصولی و صحیح سایبان ها پیشگام هستیم . برای نصب انواع سایبان ها می میتوانید روی ما حساب کنید.

پاسخی بگذارید