تنوع رنگ در سایبان ها

تنوع رنگ در سایبان ها

سایبان ها وسیله ای برای جلوگیری از تابش شدید آفتاب به ناحیه تحت پوشش خود و همچنین راه نیافتن رطوبت باران و گردو غبار اضافی هوا به ناحیه مورد نظر استفاده میشوند.

آنها به دو نوع کلی تقسیم بندی میشوند :  برقی و دستی.

در سایبان برقی ، یک موتور توبلار به کار رفته است که به کاربر این اجازه را میدهد به راحتی و صرف کم ترین وقت با یک ریموت آن را باز و بسته کرده و در زاویه دلخواه تنظیم کند.

سایبان ها بر اساس گوناگونی ویژگی فضا ها با یکدیگر ، انواع مختلفی دارند که باید آن ها را با توجه به شرایط انتخاب کرد.

آنهارا میتوان برای مغازه ها و فروشگاه ها برای حفاظت از ویترین و جلوگیری از گرم شدن مغازه استفاده کرد ، همه ما آن ها را در سر درب مغازه ها مشاهده کرده ایم.

سایبان مغازه با انواعی که برای استخر های رو باز مورد استفاده قرار میگیرند تفاوت های شایانی از جمله مدل ، جنس و نوع دارند.

یکی از ویژگی های سایبان ها ، وجود تنوع رنگ در آنهاست.

مشتری میتواند با توجه به سلیقه شخصی و یا در جهت هماهنگ سازی آن در محیط ، رنگ مورد نظر را انتخاب بنماید. حتی میتواند با ماهیت اصلی مکان هماهنگ شود.

مثلا برای استخر ها میتوان رنگ آبی در نظر گرفت و یا برای سوپر مارکت ها که به جلب توجه نیاز دارند ، از رنگ های چشم گیر و شاد استفاده کرد.

سایبان شاهد یکی از شرکت های موفق و با تجربه در زمینه ساخت و نصب انواع سایبان ها و همچنین پخش آن ها به صورت عمده و تکی ، آماده همکاری با شما مشتریان عزیز میباشد و شما میتوانید برای انتخاب بهترین نوع سایبان که با شرایط شما سازگار باشد ، با مشاوران ما تماس گرفته و از آن ها در جهت انتخاب بهتر کمک بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید