فواید استفاده از سایبان برقی

فواید استفاده از سایبان برقی

سایبان برقی بمشتریان این امکان را میدهد که در روز های آفتابی با داشتن سایه ای مطلوب از فضا های بیرونی استفاده کنند. بدلیل کاربرد زیاد سایبان برقی که قابل استفاده در هر فضایی مانند مغازه ، تراس ، استخر ، رستوران ها و … میباشد این روزها استفاده از سایبان برقی رواج بسیار ی پیدا کرده است.سایبان برقی از آنجا که اکثر قطعاتش از جنس آلومینیوم میباشد جهت استفاده در مناطق مرطوب مناسبتر می باشند .
با نصب سایبان برقی هوای زیر سایبان برقی حدود 30 درجه خنکتر می شود و برای روز های گرم تابستان بهترین مزیت میباشد . فضای مغازه را خنک نگه داشته و از فاسد شدن مواد در مغازه جلوگیری می کند.

فواید استفاده از سایبان برقی

تنوع رنگ سایبان برقیها نیز بر محبوبیت آن افزوده است و باعث شده است امکان هماهنگی با هر محیطی را دارا باشند و باعث شیکتر شدن  فضای مورد نظر شود.
این سقفها و سایبانهای متحرک را در هر جایی می توان نصب کرد، کنار استخر، محوطه ی باز رستورانها و هتلها، روی تراسها و زمینهای بازی، این سقفها و سایبانهای متحرک می توانند لذت صرف یک صبحانه با عزیزانمان در فضای باز و گریز از اشعه زیانبار خورشید و یا ضیافت یک شام در زیر نور لامپهای فلورسنت در شب را فراهم آورند.

دبگر مزایای سایبان برقی

استفاده از باکیفیتترین پارچه مقاوم در مقابل تابش آفتاب ، وزش باد ، بارش باران و …
امکان سفارش سایبان برقی هوشمند در طرحها و رنگ های مختلف
امکان باز و بسته کردن سایبان برقی هوشمند توسط ریموت از فاصله ی زیاد
قابلیت تغییر شیب سایبان برقی هوشمند در زاویه مختلف
استفاده از موتور اروپایی درجه یک و با دوام و…
سایبان برقی هوشمند در زمان عدم استفاده در حالت جمع شده قرار می گیرد و فضای زیادی برای نگهداری نیاز ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید