کارایی سایبان برقی چیست؟

کارایی سایبان برقی چیست؟ سایبان شاهد

کارایی سایبان برقی چیست؟

سایبان های موجود در بازار زیاد و متنوع است که میتوانید از آنها برای پوشش نما یا در فضای باز خانه استفاده کنید. یکی از انواع پرکاربرد سایبان ها، سایبان برقی است. دلایل زیادی وجود دارد تا شما این نوع محصول را برای خانه یا مغازه خود انتخاب و نصب کنید. سایبان برقی بیش از هزینه ای که برای آن پرداخت کرده اید، کارایی خواهد داشت.

اگر در آب و هوایی زندگی میکنید که تغییرات جوی زیاد است و هوا قابل پیش بینی نیست، بهترین راه حل نصب و استفاده از کارایی سایبان برقی است. میتوانید در زمان باران آنرا به راحتی ببندید و این کار تنها با ریموت کنترل و از راه دور امکان پذیر است. این از وِیژگی انعاطف پذیری سایبان است. هر زمان که نمیخواهید از سایبان استفاده کنید یا در زمان وزش باد شدید جمع کردن سایبان برای شما آسان میشود.

بهترین کارایی سایبان برقی امکان نصب سنسور است که حتی در زمان عدم حظور شما با وزش شدید باد سریعا جمع شود. به این ترتیب امکان شکستن و آسیب دیدن سایبان کمتر خواهد بود. علاوه بر این مبلمان فضای باز و خودرو شما با حضور سایبان در امان هستند و خیس نمیشوند و آسیب نمیبینند.

سایبان برقی از پارچه، آلومینیوم و فولاد یا چوب های بادوام ساخته میشوند. این مواد و آلیاژ در برابر تغییرات جوی مقاوم اند و عمر سایبان را تا ده سال تضمین میکنند. با این وجود بهتر است در زمان خرید سایبان موردنظرتان حتما با تولید کننده و فروشنده مشورت نمایید. سایبان باید سازگار با آب و هوای محل زندگی شما باشد تا آسیبی به آن نرسد و هزینه های جانبی آن کاهش یابد.

مطالب پربازدید :

سایبان برقی ارزان

سایبان برقی مخصوص خودرو (سایبان پارکینگ)

چرا سایبان برقی را انتخاب کنیم؟

سایبان برقی - سایبان شاهد

آیا خرید سایبان برقی مقرون به صرفه است؟

سایبان برقی مطابق نیاز و بودجه شما قابل طراحی و اجرا است. قیمت سایبان های برقی نسبت به انواع دیگر سایبان گران تر است زیرا برای حرکت به موتور، سوئیچ و ریموت نیاز دارد. در قدیم سایبان ها تنها با میل لنگ قابل باز و بست کردن و تنظیم بودند. اما این مزیت و کارایی سایبان برقی هزینه تولید و ساخت آنرا تا حدودی افزایش میدهد.

سایبان های برقی امروزه میان صاحبین کسب و کار بسیار محبوب شده اند. در مقایسه با سایر سایبان های دائمی، سایبان برقی را میتوانید هر زمان که نیاز ندارید ببندید. بسیاری از خانواده ها نیز این سایبان را برای منزل خود مناسب میدانند. چون مزایای زیادی برای نصب در خانه خواهد داشت.

بعد از سهولت باز و بست شدن و راحتی در کنترل سایبان میتوان به ویژگی صرفه جویی در انرژی آن هم اشاره کرد. با نصب سایبان تا 77% جذب گرما کاهش پیدا میکند و در نتیجه نیازی با بلابردن درجه کولر نخواهد بود. با وجود سایبان هوا خنک تر است و هزینه مصرف انرژی کاهش می یابد.

در برخی مناطق آب و هوا مرطوب است و نصب سایبان با هدف محافظت در برابر آب باران انجام میگیرد. کارایی سایبان برقی در این حالت مزیت بیشتری نسبت به سایبان ثابت دارد و هوای آزاد را برای شما تامین خواهد کرد. حالا بدون ترس از خیس شدن میتوانید در زیر سایبان از باران و برف لذت ببرید.

مزیت دیگر سایبان برقی نگهداری آسان آن است. در زمستان میتوانید به راحتی رول سایبان را جمع کرده و با استفاده از یک روکش از سایبان در برابر باران مراقبت کنید. باکس سایبان فضای زیادی را اشغال نمیکند و محافظ خوبی برای سایبان شما خواهد بود.

سایبان برقی مغازه - سایبان شاهد

هزینه خرید سایبان برقی 

برای محاسبه قیمت سایبان باید مواردی چون محل نصب، مدل و طرح سایبان و پارچه آن در نظر گرفته شود. برای سایبان برقی همچنین لازم است تا قیمت موتور و نورپردازی و سنسورهای باد نیز لحاظ شوند. برای سایبان میتوانید اقدام به نورپردازی با چراغهای LED نمایید. چراغها در بازوی سایبان نصب میشود و میتواند انرا زیباتر کند. نصب سنسور هم به درخواست و بنابر سلیقه مشتری انجام میشود و هزینه آن روی قیمت و کارایی سایبان برقی تاثیر دارد.

نصب سایبان برقی کاربرد برخی فضاها در خانه افزایش میدهد. از این جهت طرفداران زیادی دارد. برخی سایبان ها تا 20 متر بازشو دارند و فضای سایه دار خوبی را برای خانه ایجاد میکنند. نصب سایبان در حیاط یا بالکن میتواند فضای دلنشینی بسازد و در زمان عدم نیاز به آن میتوانید آنرا جمع کنید.

بسته به نوع پارچه مورد استفاده بعضی سایبان ها تا 90 درصد از شدت اشعه UV میکاهند و تا 70 درصد نور خورشید را محدود میکنند. ایمنی و کارایی سایبان برقی نسبت به انواع دیگر سایبان بیشتر است و این مزایا در مجموع خرید آنرا مقرون به صرفه میکند. در صورتیکه از آن به خوبی مراقبت کنید، تا سالها کارایی خواهد داشت.

مطالب پربازدید :

سایبان برقی جلوی کافی شاپ

سایبان پارکینگ سایبان شاهد

سایبان برقی کافه هیرو

سایبان برقی مغازه - سایبان شاهد

سایبان برقی بادوام را از ما بخواهید!

با توجه به کارایی سایبان برقی و مزایای آن میتوانید مطمئن باشید که خرید این محصول توجیه پذیر است. اما بهترین سایبان یک سایبان بادوام و با کیفیت است. برای داشتن یک محصول زیبا و کاربردی با ما تماس بگیرید. شرکت سایبان شاهد آماده پذیرش سفارشات شما برای ساخت و تولید انواع سایبان برقی می باشد. میتوانید با استفاده از لینک زیر سفارش خود را ثبت کنید. با همکاران ما در تماس باشید و انواع سایبان مغازه، سایبان پارکینگ و سایبان پاسیو را سفارش دهید.