چه نوع سایبان پارکینگ مناسب است؟

چه نوع سایبان پارکینگ مناسب است؟

چه نوع سایبان پارکینگ مناسب است؟

سایبان پارکینگ متحرک در فصول گرما یک مزیت محصوب می شود. از این سایبان پارکینگ می توان حتی به عنوان آلاچیق برای سپری کردن اوقات خوش کنار خانواده می توانید استفاده کنید. در زمان های قبل که سایبان پارکینگ نبود وقتی در فصل گرما در ماشینتان می نشستید انگار روی یک هیزم داغ نشسته اید، سایبان پارکینگ گزینه ی مناسبی برای حفظ کردن ماشینتان از مضرات آفتاب خواهد بود. علاوه بر مفید بودن سایبان پارکینگ در فصل تابستان در فصل زمستان هم مفید واقع می شود چون شاسی ماشین و اجزای دیگر ماشین را از یخ زدگی در امان نگه می دارد.

سایبان متحرک پارکینگ به نام گیزباکس وجود دارد و همچنین می تواند به یک سایبان شیک و زیبا تبدیل شود سیستم تاشونده این پارکینگ به شما اجازه می دهد تا موتور و ماشینتان را در محیط امن و زیبا حفظ کنید. و همچنین این مدل سایبان پارکینگ موتور و ماشینتان را به دلیل شیشه ای بودن مانند یک ویترین در معرض نمایش خواهد گذاشت.

صفحه ی شیشه ای این نوع سایبان پارکینگ، ضد اشعه ماوراء بنفش ، اجازه عبور این اشعه را به داخل سایبان پارکینگ گیزباکس نمی دهد. همچنین در برابر تگرگ های سنگین، باران، باد شدید، طوفان، آفتاب و یخزدگی کاملا مقاوم است و رهیچ نوع آسیبی نمی دهد و رنگ آن ثابت می ماند. سایبان پارکینگ گیزباکس  به صورت اتوماتیک نیز باز و بسته می شود. سایبان پارکینگ متحرک گیزباکس نصب بسیار آسان و سریعی دارد و به آسانی به زمین متصل میشود. این نوع سایبان پارکینگ رنگ های مختلفی دارد که شما می توانید آن را به سلیقه ی خود و متناسب با حیاط خود رنگ مد نظرتان را انتخاب کنید و به حیاط منزلتان زیبایی دو چندانی بدهید.

این نوع سایبان به دلیل متحرک بودن می تواند به اندازه ی ماشین و یا موتورتان در بیاید و مشکلی از نظر اندازه با خودروی شما ندارد. این سایبان پارکینگ بسیار مقرون به صرفه است و بسیار مناسب است.