پارچه سایبان برقی ها

پارچه سایبان برقی چند دسته دارد؟

سایبان برقی از بهم پیوستن چند سازه به وجود آمده که مهم ترین آن پارچه به کار رفته در آن است که ماهیت و عمر سایبان را مشخص میکند.

برزنتی: نوع جدیدی از پارچه های برزنتی می باشد. که بسیاری از مردم مورد استفاده قرار می دهند. پارچه های زیر طرح ها و رنگ های مختلف برزنت می باشد.
ترانزیتی: سایبان های ترانزیتی نسل جدیدی از سایبان های برقی می باشد که می توان به انواع رنگ های این نوع از سایبان اشاره کرد.

مهترین ویژگی این نوع از چادر 5 سال گارانتی آن می باشد که می تواند به شما کمک بسیار زیادی بکند.

از طرفی قابلیت شستشوی این نوع از چادر ها می تواند به طول عمر سایبان برقی شما کمک بسزایی کند.

دیگر متریال های بکار رفته در سایبان برقی

موتورهای سایبان برقی در بازار ایران ساخت کشور چین می باشد و تمام شرکت های سایبان برقی از جمله شرکت سایبان تک از موتورهای چینی استفاده می کنند
کلیه واشرهای به کار رفته در سایبان برقی سایبان تک از جنس های مرغوب استفاده شده است. و به سایبان برقیکمک می کند تا دوام بیشتری داشته باشد.
بازویی های شرکت سایبان تک کاملا تولید داخل کشور می باشد و با استفاده از الگو های خارجی در بالاترین کیفیت مورد استفاده قرار می گیرد.

همان طور که در شکل زیر می بیند این بازویی ها از بازشوی 2 متر و 20 سانتی متر تا 2 متر و 80 سانتی متر باز می شوند. که به سایبان برقی شما کمک می کند راحت تر باز و بسته شود. در داخل بازویی سایبان برقی از فنر های درجه یک و مرغوب استفاده شده است. تا فرایند باز و بسته شدن سایبان برقی را با نرمی و آرامی مواجه کند. این بازویی ها در رنگ سفید موجود می باشد.

هنگام خرید سایبان برقی توچه به جنس پارچه بسیار مهم است چرا که کیفیت سایبان به پارچه آن بستگی دارد.

برای خرید و نصب انواع سایبان های برقی از طریق راه های ارتباطی آخر صفحه با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید