معرفی مدل سایبان چتری و سایبان کشویی

معرفی مدل سایبان چتری و سایبان کشویی

افزودن یک سایبان به خانه سرمایه گذاری بسیار خوبی است. سایبان ها را می توان بر روی درها، پنجره ها، پاسیوها یا روی حیاط نصب کرد. این سایبان ها مخصوصا بعد از نصب روی پنجره ها با کاهش نور خورشید و انعکاس نور بهره وری انرژی را افزایش می دهند.

زمانی که از سایبان روی بالکن یا حیاط  ، پاسیو و .. استفاده شود، این روش همچنین با محافظت از شما در برابر خورشید و باران میزان استفاده شما از فضای باز را نیز افزایش می دهد. پس از اتخاذ تصمیم برای بهبود فضای خانه یا کسب و کار خود با یک سایبان، باید سبک، پوشش و انواع سایبان را با در نظر گرفتن سلیقه ی شخصی خودتان انتخاب کنید.

سایبان چتری :

کمترین فضا را می گیرد و فضای زیادی را لازم نیست که در اختیار این نوع سایبان قرار دهیم.

محیط استخر و حیاطتان را شکل  یک محیط ساحل کنار آب در می آورد.

و هر وقت که لازم نداشتید می توانید آن را به راحتی جمع کنید و داخل یک کیسه مخصوص خودش قرار دهید و آن را به راحتی حمل کنید.

میله سایبان چتری می تواند آلمینیومی باشد.

سایبان کشویی:

سایبان کشویی نیز به خانه شما متصل می شود، اما می توان آن را باز کرد یا به عقب بر گرداند تا به میزان دلخواه شما منطقه ای را پوشش دهد. سایبان های قابل انعطاف به صورت ریموتی یا دستی عقب و جلو برده می شوند.

مزایا استفاده از سایبان کشویی:

قابل نصب روی دیوار یا سقف

قابلیت برداشته شدن در آب و هوای بد

هزینه نگهداری پایین

مناسب برای حیاط و ویلا

برای داشتن هر نوع سایبانی که میخواهید میتوانید با سایبان شاهد در ارتباط باشید تا بهترین سایبان با جنس و کیفیت متفاوت داشته باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید