فروش ویژه سایبان برقی

فروش ویژه سایبان برقی

سایبان برقی میتواند تبلیغاتی که شما خواهان آن هستید را به بقیه مردم نشان دهد. یعنی شما میتوانید روی سایبان برقی که جلوی محیط تجاری یا مغازه شما نصب شده است ، محصولات و نام تجاری خود را به گوش عابران برسانید. شما با این سازه نیازی به پرداخت عوارض تبلیغات به شهرداری را ندارید و یک المان تبلیغاتی با طول عمر بالا در اختیار دارید که ماهیت تجاری شما را برای بقیه روشن میکند.

ما پروژه های زیادی اجرا کرده ایم و عکس برخی از آن ها را در قسمت پروژه ها به اشتراک گذاشته ایم . برای دیدن آن ها کلیک کتید

تبلیغات برروی سردر مغازه ها توسط سایبان بهترین و ارزان ترین روش تبلیغات در سطح شهر است بدین ترتیب کلیه عابرین و رهگزر امکان دیدن تبلیغات مد نظر شمارا خواهند داشت شرکت سایبان منصف با ارائه سایبان های تبلیغات مغازه با انجام خدمات چاپ🖨 بر روی سایبان با بهترین روش تبلیغات را باهزینه ی مناسب فراهم آورد

تصاویر به کار رفته در این متن از نمونه کارهای اجرا شده توسط این مجموعه میباشد 

تمامی عکس ها طراحی های سایبان تبلیغاتی هماننده فلکسی وبنرهای تبلیغاتی باکامپیوتر طراحی وبادستگاه های دیجیتال شش رنگ  ژاپنی بابهترین وثبات ترین رنگ هاچاپ روی سایبان تبلیغاتی مغازه نصب می گردد.
جنس پارچه پی وی سی سایبان بگونه ایست که پس از چند سال استفاده با یک بار شستشو  کاملا تمیز وشفاف می شود

در ضمن سایبان برقی شاهد سایبان قدیمی و از کار افتاده ی شما را به سایبان نو و مدرن تبدیل می کند آن هم با هزینه ی بسیار پایین کافیست برای اینکه سایبان قبلی خود را تعویض کنید با سایبان شاهد در ارتباط باشید.

ارتباط با ما

دیدگاهتان را بنویسید