فروشگاه سایبان برقی ریموت دار

فروشگاه سایبان برقی ریموت دار

آیا از ظاهر خشک و معمولی درب ورودی مغازه خود خسته شده و دنبال تنوعی برای زیبایی و شیک تر شدن ظاهر مسکونی یا تجاری خود میباشید؟ مغازه یا خانه شما نیازمند یک تغییر اساسی ، برای بیشتر به چشم آمدن و ثبت شدن در خاطر عابران است!

راه حل کلیدی شما استفاده از یک سایبان برقی و استفاده از کاربرد های چشمگیر آن است. سایبان برقی علاوه بر بخشیدن ظاهری شیک و منحصر به فرد به محل اسکان شما ، محل تجاری یا مسکونی شما را از آسیب های بیرونی مثل آفتاب شدید ، رطوبت باران و گردو غبار اضافی حفظ میکند.

اگر یک استخر شخصی یا تفریحی داشته باشید حتما درک کرده اید که شنا و آب تنی یا استراحت در کنار آن در صورت عدم وجود سایبان برقی اصلا لذتی نداشته و آفتاب میتواند این خوشی را از شما سلب کند. وجود سایبان برقی برای استخر های رو باز ضروری بوده و گذراندن لذت ها ر ا برای شما زیباتر میکند.

طول عمر سایبان برقی

اکثر پارچه هایی که برای ساخت سایبان مورد استفاده قرار میگیرند اکریلیک بوده و برای مقاومت در برابر نور خورشید طراحی شده و همچنین این پارچه های بکار رفته در سایبان برقی در برابر پارگی، سایش و رنگ پریدگی مقاوم هستند.

طول عمر مفید پارچه های سایبان برقی میان 10 تا 15 سال است. این پارچه ها باید حدود 10 تا  15 سال بتوانند دوام بیاورند و پس از گذر کردن از این مدت بهتر است آن را تعویض کنید تا دوباره کارآیی سایبان برقی مثل روز اول بشود و محل تحت پوشش خود را از از نور خورشید و باران و دیگر عوامل خارجی حفظ کند.
سایبان برقی شاهد به شما کمک میکند تا زباترین سایبان ها را در اختیار داشته باشید ، همچنین برای تعویض سایبان های کهنه نیز میتوانید با ما تماس بگیرید.

ما نمونه کارهای زیادی در قسمت پروژه ها برای شما عزیزان به اشتراک گذاشته ایم در صورت تمایل برای مشاهده آن ها کلیک کنید.

 

مطالب مرتبط:

سایبان برقی میخوای؟

اجرای سایبان برقی نیم کره برای صندوق رستوران