سایبان

سایبان مطمئن با سایبان برقی شاهد

سایبان انواع مختلفی دارد ولی این روزها سایبان برقی در سر مغازه ها و فروشگاه ها قابل مشاهده است ، سایبان های برقی از متد روز و تکنولوژی مدرن ساخته شده اند که دیگه مثل قدیم نیست که با دست آن را باز و بسته کنید در مغازه یا خونتون بنشینید و با ریموتی که در دست دارید آن را باز و بسته کنید در ضمن یک نکته (ریموت دست بچه ها ندید چون اگه بدین دیگه نمیتونین ازشون پس بگیرین 😉 ) از من به شما نصیحت !

البته اگر هم خواستین ریموت را هم بدین عیبی نداره چون شما از شرکت مطمئن سایبان را خریداری کردید هیچ نگران خراب شدنش نباشید اگر یک درصد هم خراب شد و نیاز به تعمیر داشت حل این مشکل فقط یک زنگ زدن به شماره های سایبان شاهد است که سریعا به محل مورد نظر شما می آیند و سایبان را به سرعت نور تعمیر می کنند و مثل روز اول تحویلتون میدهند.

سایبان -سایبان شاهد

چند وقت پیش از یکی مشاوران محترم سایبان برقی شاهد پرسیدم که چرا همه سایبان سفارش میدهند و انقدر همه جا پر شده؟

ایشون خیلی محترمانه و دوستانه جوابم را دادن ( رفتارشون و طرز حرف زدنشون عالی و فوق العاده بود😊) :

گفتند که سایبان ها که شما در سر مغازه ها و یا فروشگاه ها یا هرجای دیگه ای میبینید یک سرویس دهی کامل به آن محل نصب شده میده ، یعنی یا از تابش مستقیم آفتاب جلوگیری می کنه یا سر پناهی میشه برای کسایی که زیر بارون هستن ، یا فروشگاه هایی که میخوان اسمشون با تبلیغاتی که روی پارچه ی سایبان زده میشه بر سر زبون ها بیفته و خیلی چیز های دیگه ، البته جنس پارچه ای که استفاده میشه و سازه ای که به کار میره خیلی مهمه که از چه جنس و کیفیتی باشه تا در برابر همه ی عوامل طبیعی مقاومت نشون بده و دچار مشکل برای صاحب سایبان نداشته باشه.

(وای اینجور که این مشاور سایبان شاهد برام توضیح دادن خودم عاشق سایبان شدم دلم خواست یک سایبان بالکن سفارش بدم برا خونمون 😁)

این هم کلام شیرین مشاوران سایبان شاهد که انقدر دلایل منطقی دارند که شما ترغیب میشید برای سفارش سریعا اقدام کنید.

برای خرید یک سایبان ایمن و مطمئن کافیست با سایبان برقی شاهد در ارتباط باشید تا بهترین سایبان ها چه از نظر جنس و کیفیت و چه از نظر کارایی و زیبایی در اختیار شما قرار دهند.

قیمت سایبان چگونه محاسبه می شود؟

قیمت سایبان برقی در کنار نوع و مقاومت آن برای تمامی مصرف کنندگان اهمیت بالایی دارد. به طور کلی قیمت آن به موارد زیر بستگی دارد:

👈جنس پارچه انتخاب شده
👈کیفیت پروفیل و سازه ها
👈انتخاب نوع سیستم حرکتی ( موتور برقی )
👈نوع آن
👈 در نهایت هزینه نصب و اجرا ( که بعضی شرکت ها به صورت رایگان انجام میدهند)

تمام موارد ذکر شده در بالا میتواند اثر گذار در قیمت باشد اما بعضی شرکت ها هستندکه در ذکر قیمت بسیار بی انصاف هستند وبالا تر از قیمتی میگیوند که باید میگفتند.

بنابراین به هر شرکتی جهت خرید سایبان برقی موردنظرتان اعتماد نکنید ممکن است سرتان را کلاه بگذارند به شرکتی مراجعه کنید که چند سال در این زمینه تجربه کسب کرده باشد و هزینه ای که به شما بگوید که با عقل جور در بیاید .

پروژه های سایبان برقی شاهد

اجرای سایبان برقی برای رستوران

اجرای سایبان برقی برای رستوران اجرای سایبان برقی برای رستوران توسط تیم حرفه ای سایبان شاهد به اجرا درآمده است که می توانید مشخصات این پروژه را در زیر مشاهده کنید : نوع سایبان : سایبان برقی تعداد سایبان : 3 عدد ابعاد سایبان : 6/60 متری مقدار بازشو: 3.00 متری مدل بازوهای سایبان : [...]

اجرای سایبان مغازه فست فود وانیل

اجرای سایبان مغازه فست فود وانیل اجرای سایبان مغازه فست فود وانیل توسط سایبان شاهد به انجام رسیده است که مشخصات این پروژه شامل موارد زیر می شود : ▪️ نوع پارچه : پارچه نانو ▪️جنس سازه : اسکلت درجه یک آلومینیم ▪️سازه ای قوی و بسیار محکم ▪️ابعاد سایبان : به ابعاد 5/80 در [...]

سایبان مغازه میوه و تره بار ثارالله

سایبان مغازه میوه و تره بار ثارالله سایبان مغازه میوه و تره بار توسط سایبان برقی شاهد به اجرا رسیده است با مشاهده ی عکس های گرفته شده توسط تیم سایبان شاهد به حرفه ای بودن این تیم پی ببرید و برای اطلاعات بیشتر راجع به این پروژه این مقاله را دنبال کنید. مطالب پر [...]

انواع سایبان را بشناسید!
سایبان تونلی-سایبان شاهد

سایبان تونلی

سایبان نیم کره ای - سایبان مغازه

سایبان نیم کره ای

1 دیدگاه

پاسخی بگذارید