سایبان مناسب برای خودرو

سایبان برای خودرو

سایبان برای خودرو در منزلی که پارکینگ ندارد بسیار مناسب است زیرا از تابش آفتاب و از بین رفتن رنگ ماشین جلوگیری می کند. این نوع سایبان را سایبان پارکینگ می نامند چون همان جایگزینی برای پارکینگ می شود برای جلوگیری از ضرر به خودروی شما نصب می شود.

سایبان خودرو چند نوع است :

۱-ثابت :

این سایبان به صورتی است که با دو میله به طور ثابت سقف سایبان به آن متصل شده است که هیچ نوع تحرکی هم در سقف آن وجود ندارد. در طرح های مختلفی این سایبان وجود دارد و رنگ سقف آن قابل تعویض است که اگر از رنگ و طرحش خسته شدید می توانید تغییر دهید و همچنین به راحتی قابل شست و شو است .

همچنین مقاومت زیادی در برابر تابش آفتاب و تغییر دما دارد ،  در برابر رطوبت هم مقاومت بسیار زیادی دارد که ماشین شما را از تمام عوامل طبیعی حفظ می کند که این خاطر شما را جمع می کند که ماشین شما هیچ ضرری نخواهد دید با خیال راحت در خانه اتان بنشینید و چای نوش جان کنید.

۲-متحرک:

این نوع سایبان پارکینگ مناسب کسانی است که چند ماشین با اندازه های مختلفی دارند زیرا این نوع سایبان را می توانید تغییر اندازه دهید تا مناسب با اندازه ی ماشین شما شود. که این سایبان متحرک دارای یک موتور برقی است که یک ریموت دارد که شما می توانید به راحتی با استفاده از ریموت سایبان را باز و بسته کنید.

بیشتر مردم طالب این نوع سایبان پارکینگ هستند زیرا دغدغه این که شاید ماشینشان کمی بزرگتر باشد و سایبان نتواند جوابگو باشد را ندارند زیرا با استفاده از یک ریموت به راحتی می توانند اندازه ی آن را تغییر دهند.

این سایبان پارکینگ هم قابل شست و شو است شاید از خودتان بپرسید که موتور برقی که در آن به کار رفته است پس چه؟

این موتوری که به کار رفته کاملا ضد آب است زیرا زمانی که باران یا تغییر آب و هوایی پیش می آید مقاوم است و هیچ مشکلی برایش پیش نمی آید پس هیچ نگران نباشید و به راحتی سایبان زیبایتان را تمیز کنید.

 

سایبان شاهد بهترین سایبان پارکینگ را برای شما تدارک می بیند کافیست با آن ها در ارتباط باشید.!

دیدگاهتان را بنویسید