سایبان مغازه در یک نگاه

سایبان مغازه در یک نگاه

برای دو قرن سایبان ها نه تنها در موارد بالا مورد استفاده قرار می گرفتند. بلکه نقش مهمی به عنوان یک المان در نمای یک ساختمان ایفا می کردند. که عدم توجه به این موضوع باعث بی روح شدن فضای شهر در قسمت های تجاری نسبت به محله قدیمی که از سایبان های رنگارنگ و زیبا استفاده می کردند،شده است. یکی دیگر از سیستم های اتوماتیکی که امروزه به خصوص جلوی فروشگاه ها می بینید سیستم سایبان مغازه است.

برای خرید سایبان مغازه همیشه دقت کنید از بهترین جنس سازه خریداری کنید. زیرا سایبان مغازه به طور دائم در حال استفاده است و ساعات زیادی از عمر خود را زیر تابش و گرمای مداوم خورشید میگذراند.

(( برای تماشای پروژه های اجرا شده توسط ما کلیک کنید ))

سایبان مغازه باید جنس مطلوبی داشته باشد تا دچار تغییر رنگ و پوسیدگی بر اثر گرما و اشعه های مداوم خورشید و همچنین رطوبت باران نشود. همچنین اسکلت های به کار رفته آن نباید دچار زنگ زدگی بشوند و باید به دست نصاب آزموده خود شرکت های سایبان برقی در بالای درب مغازه نصب بشوند تا از مشکلات احتمالی جلوگیری شود.

نصب سایبان مغازه باعث میشود تا ده درجه مغازهخنک تر بشود و هزینه ای که بابت استفاده از وسایل سرمایشی مثل کولر و پنکه استفاده میکنید کمتر گردد. اگر دنبال این هستید برندی که مخصوص کسب و کار شماست رو محبوب کنید و مردم باهاش آشناییت پیدا کنند ، کافیست تا لوگو و نام تجاری خودتون رو روی پارچه سایبان مغازه ها چاپ کنید. یکی از مزیت های چاپ تبلیغات روی سازه سایبان مغازه این است که دیگر نیازی به پرداخت عوارض تبلیغات به شهرداری ندارید.

شما میتوانید با عضو شدن در شبکه های اجتماعی سایبان برقی مثل تلگرام و اینستاگرام ، از تغییرات و مدل های آن آگاه شده و درست ترین تصمیم را در خصوص انتخاب سایبان برقی بگیرید.

تماس با ما:

دیدگاهتان را بنویسید