سایبان برقی مناسب برای روزهای گرم

سایبان برقی مناسب برای روزهای گرم

سایبان برقی مناسب برای روزهای گرم

سایبان برقی مناسب برای روزهای گرم ،  سایبان ها جلوی نور و تابش شدید آفتاب را می گیرند تا بتوانید از تابستان دوست داشتنی لذت ببرید .

سایبان برقی میتواند به عنوان یک سایبان مغازه مورد استفاده قرار بگیرد . یعنی بالای درب مغازه ها نصب شود تا :

از ورود گرما به داخل مغازه جلوگیری کند و شما بتوانید محیطی چند درجه خنک تر در اختیار داشته باشید و استفاده از وسایل سرمایشی را به حداقل برسانید. همچنین با این کار عمر یخچال های صنعتی داخل مغازه را افزایش می دهید.

بالای ویترین نمایشی نصب شود تا اجسام داخل ویترین فاسد و پوسیده نشوند و شما را متحمل ضرر و زیان نکنند.

مطلب بیشتر : انتخاب سایبان برقی برای کافه سیار

سایبان برقی برای روزهای گرم - سایبان شاهد 09123598623

دلیل مفید بودن سایبان برقی برای روزهای گرم چیست؟

گرمای شدیدی که شاید نگذارد آن طور که باید و شاید تابستان را بترکانیم و از آن لذت ببریم . مثلا میخواهیم برویم بستنی بخوریم . داخل مغازه بستنی فروشی جا برای نشستن نیست و مجبور می شویم همان بیرون بستنی را میل کنیم . اما با قرار دادن یک سایبان برقی این مشکل حل می شود.

یا فرض کنید که به یک مهمانی کنار خانواده دعوت شده ایم که در ویلای بزرگی برگزار می شود . حتی این ویلای باحال یک استخر بزرگ برای آب تنی دارد که به ما اشاره می کند ،  اما همین که به داخل استخر می رویم باز خورشیدمزاحم این تفریح ما می شود اما شما میتوانید با پیشنهاد نصب سایبان برقی به صاحبخانه در مهمانی بعدی به راحتی آب تنی کنید و لذت ببرید.

حتی می توانید فکر کنید که قرار است در روز های طولانی و گرم داغ تابستانی ماشین خود را برای روزهای طولانی در حیاط یا محل کار زیر تابش مستقیم آفتاب پارک کنید . گرما برای خودرو ها ضرر های زیادی به همراه دارد که چندتا از مطرح ترین آن ها اختلال در موتور خودرو و تغییر رنگ بدنه ماشین در دراز مدت است . پس باید فکری کرد تا برای خورشید یک رفیق خوب پیدا کنیم تا دیگر با ما کار نداشته باشد. چاره اش هم نصب سایبان برقی است .

مطلب پر بازدید : سایبان برقی ارزان تهران

سایبان برقی برای روزهای گرم -سایبان برقی شاهد

در روزهای گرم تابستان شنا کردن خیلی لذت بخش است! 

سایبان برقی میتواند به عنوان یک سایبان استخر به کار گرفته شود و وقتی شما در حال آب تنی هستید جلوی تابش شدید آفتاب ، خس و خاشاک درختان و از همه مهتر دید طبقات بالایی را بگیرد .

حتی سایبان برقی برای روزهای تابستانی به مغازه دار هایی که کسب و کارشان در تهیه نوشیدنی و خوردنی است کمک می کند بیرون از مغازه چند میز و صندلی جمع و جور زیر سایه سایبان برقی قرار دهند و از مشتریان بیشتری در فضای بیرون مغازه پذیرایی کنند . وصل کردن مه پاش فضای خنکی زیر سایبان به وجود می آورد و مشتریان را غرق در لذت می کند.

به طور کلی سایبان برقی را هر طور که نگاه کنی می بینی برای روزهای تابستانی و هر فضای بازی که حس میکنید عوامل خارجی برایتان دردسر زا شده است مفید و کار آمد است .

مطلب پیشنهادی : چگونگی تعویض پارچه سایبان برقی 

سایبان برقی مناسب برای روزهای گرم-09123598623سایبان شاهد

ویژگی های سایبان برقی مناسب چیست؟

یک سایبان برقی مناسب چند ویژگی دارد که اولین آن جنس پارچه سایبان و متریال اجزای آن میباشد که در میزان طول عمر و استحکام آن ها بسیار تاثیرگذار است دومین موضوع امکان برقی بودن سایبان و داشتن سایبانی متناسب با تکنولوژی روز دنیا بوده که این امکان را به مالک میدهد که در هر وقتی بدون صرف انرژی و زمان با استفاده از یک ریموت بتواند سایبان مغازه را باز و بسته کند. سومین مسئله نصب و اجرای دقیق آن و اعمال پشتیبانی میباشد که میتوان گفت از جمله نکات بسیار مهم است.

سایبان برقی خوب اگر با متریال مناسب ساخته شود ، نیازی به تعمیر  بعد از خرید ندارد و عمر طولانی تری خواهد داشت . پارچه های یک سایبان برقی خوب در برابر آفتاب مقاومت خاصی از خود نشان می دهند و پوسیدگی ، تغییر رنگی در کار نخواهد بود.

سایبان برقی مناسب برای روزهای گرم-سایبان شاهد

سفارش سایبان برقی را از شرکت سایبان شاهد

اگر خوب فکر هایتان را کردید و دیدید که نیاز به یک سایبان برقی برای این روزهای طولانی و گرم دارید با ما تماس بگیرید . ما با سالها تجربه در زمینه تولید و نصب سایبان برقی تبدیل به بزرگ ترین تولید کننده سایبان در خاورمیانه شده ایم و سعی در این داریم تا با توجه به علایق و سلایق شما بهترین ها را برایتان تدارک ببینیم .

در زمینه های دیگری سایبان شاهد فعالیت می کند که شامل موارد زیر است :

تعمیر و تعویض سایبان برقی

اگر سایبان برقی شما خراب شده است و نیاز به تعمیر و یا تعویض اساسی دارد میتوانید با گروه سایبان برقی شاهد در تماس باشید تا آن ها به راحتی تعمیر و تعویض سایبان برقی را انجام دهند.

شستشوی سایبان برقی

بعد از مدت ها ممکن است سایبان برقی شما بر اثر نشستن گرد و خاک روی پارچه ی سایبان کثیف شده باشد و خودتان هم میرتسید که مبادا با شستن آن صدمه ای به سایبان وارد شود پس تنها راه حل این است که با گروه سایبان شاهد تماس بگیرید تا آن ها تیم حرفه ای را به محل فرستاده و شستشوی سایبان برقی را بدون اینکه صدمه ای ببیند انجام دهند و سایبان برقی بعد از شستشو مثل روز اول می شود.

برای در ارتباط بودن با سایبان شاهد کافیست روی لینک زیر کلیک کنید تا با آن ها در ارتباط باشید.