سایبان برقی مقاوم و با کیفیت

سایبان برقی مقاوم و با کیفیت

سایبان های برقی شاهد از تنوع رنگی فراوان برخوردارند و میتوان آن ها را با امکان اجرا تا عرض 8 منر و باز شوندگی 3/50 سفارش داد. ضد آفتاب ، ضد آب و وزن سبک آن ها را پرطرفدار تر کرده است.
سازه های آلومینیومی با رنگ الکترو استا تیک
دارای قابلیت تنظیم شیب از 0 تا 45 درجه
مقاوم در برابر زنگ زدگی و زنگ خوردگی
زیبایی و قابلیت فرم پذیری
مقاوم در برابر عوامل طبیعی مانند :باران ،برف ،آفتاب
استفاده از پارچه ضد اشعه

باز و بسته شدن آن فقط با یک دکمه باز و بسته میشود و سنسوری بادی روی سایبان قرار گرفته است که با تکان خوردن شدید، سایبان برقی به طور خودکار جمع میشود و از خطر بلا ها در امان میماند و هیچ مشکلی برای سایبان ایجاد نمیکند.

که بیش از صد ها از این نوع سایبان به نمایندگی های این شرکت فرستاده شده است.
این سایبان در تنوع رنگی بسیار بالایی بر خوردار است و مقاوم در برابر بادشدید ، باران های شدید ، ضد اشعه نور هستند. قیمت این سایبان طوری طراحی شده است که ارزانترین نوع به شمار می آید، با استفاده از نظر سنجی شرکت مردم از قیمت سایبان برقی مقاوم و با کیفیت راضی هستند. و روز به روز درصد خریداری این سایبان بالا و بالا تر میرود.

کیفیت و کارایی سایبان برقی که شما از سایبان برقی شاهد خریداری میکنید با عمر طولانی و همچنین با ضمانت دو ساله که خدمت شما ارائه می کند.

در ضمن سایبان برقی شاهد سایبان قدیمی و از کار افتاده ی شما را به سایبان نو و مدرن تبدیل می کند آن هم با هزینه ی بسیار پایین کافیست برای اینکه سایبان قبلی خود را تعویض کنید با سایبان شاهد در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید