سایبان برقی مغازه ویژگی ها و مزایا

سایبان برقی مغازه چیست؟

در این مقاله میخواهیم درباره سایبان برقی مغازه ویژگی ها و مزایا آن صحبت کنیم . سایبان برقی مغازه را میتوان یک روکش ثانویه برای ویترین و شیشه های مغازه دانست. سایبان برقی مغازه میتواند روی بالکن،تراس،و به طور کلی قسمت بیرونی مغازه نصب گردد. مهمترین ویژگی سایبان برقی الکترونیکی بودن آن است. که علاوه بر ایجاد ظاهری شیک و زیبا برای مغازه، راحتی و سهولت باز و بسته شدن را دارد.

سایبان بسته به محل نصب و کاربرد آن انواع مختلفی دارد که مشهور ترین آن سایبان مغازه است. سایبان برقی مغازه پرکاربرد ترین و معمول ترین نوع سایبان است. سایبان های قدیمی اما امروزه جای خود را به سایبان های برقی و مدرن داده اند. سایبان های امروزی به لحاظ کاربردی تفاوت های زیادی با انواع قدیمی خود دارند. سایبان برقی تنها با ریموت کنترل قابل تنطیم است و برخلاف نوع قدیمی آن شما را از تنظیم با اهرم بی نیاز میکند.

مطالعه این مطلب پیشنهاد میشود: اجرای سایبان مغازه فست فود وانیل

مزایای سایبان برقی-سایبان شاهد

ویژگی های دیگر سایبان برقی

سایبان برقی به عنوان یک وسیله الکترونیکی راحتی و آسایش را برای شما به همراه دارد. تمام وسایل الکترونیک با هدف ایجاد راحتی و آسایش طراحی و تولید میشوند. سایبان برقی مغازه نیز برای همین هدف تولید میشود. اما ویژگی های دیگری نیز دارد. از ویژگی های فنی این محصول باید به قابلیت تنظیم طول و زاویه سایبان اشاره کرد.

شیب سایبان به راحتی قابل تنظیم است. شما میتوانید شیب سایبان را به راحتی از صفر تا 45 درجه تغییر دهید. این خاصیت به ویژه در روزهای آفتابی به شما بسیار کمک میکند تا میزان سایه را تنظیم کنید.

ویژگی دیگر سایبان برقی این است که برای مکان ها و ابعاد مختلف  قابل ساخت است. به این ترتیب میتوان آنرا برای مکان مورد نظر شما و پوشش آن طراحی کرد. از این رو میتوان آنرا در ابعاد متفاوت طراحی و تولید کرد. سایبان برقی مغازه همچنین در نصب نیز برای مکانهای مختلف و ابعاد متفاوت ساخته میشود.

سایبان برقی تا ابعاد 6 متر قابل نصب است. این بیشترین عرضی است که برای سایبان برقی مغازه میتوان در نظر گرفت. این محصول تا حداکثر سه متر قابل تنظیم است. پس میتوان منطقه زیادی را با این سایبان پوشش داد.

مقاومت سایبان برقی مغازه در مقایسه با انواع قدیمی آن

سایبان برقی نسبت به سایبان های قدمی و دستی مقاومت بیشتری دارد. در مجاورت آب و هوا و تغییرات جوی دیرتر آسیب میبیند. همچنین دربرابر زنگ زدگی و خوردگی هم مقاوم است. پس نگران باد و باران و زنگ زدگی سایبان برقی نباشید.

سایبان برقی وزن مناسبی دارد. و برعکس سابان های دستی و قدیمی بسیار سبک است. در ساخت این محصول از مواد آسیب پذیر مانند اهن و پارچه استفاده نمیشود. بلکه سایبان برقی مغازه  از سازهای آلومینیومی با مقاومت بالا ساخته میشوند. برای رنگ زدن از رنگ الکترو استاتیک استفاده میشود مقاومت بالایی در برابر آفتاب و اب دارد و دیرتر از بین میرود.

پارچه استفاده شده برای سایبان برقی ضد اشعه ماورا می باشد. که مانع تابش آفتاب و مقاوم در برابر اشعه های خورشید است.

این محصول همچنین قابلیت فرم پذیری بالایی دارد و مناسب بافرم دلخواه شما قابل اجرا است. نصب سایبان برقی زیبایی منحصر به فردی به مغازه شما میدهد.

این محصول تنوع رنگی فراوانی دارد و شما میتوانید مناسب با دکور بنا و مغازه خود رنگ آنرا انتخاب کنید. رعایت این اصول دکوراتیو، زیبایی محل کسب شما را دوچندان میکند.

مطالعه این مطلب پیشنهاد میشود: سایبان مغازه با کیفیت مرغوب

مزایای سایبان برقی-ویژگی سایبان برقی مغازه - سایبان شاهد

مزایای دیگر سایبان برقی مغازه

در سایبان برقی از مواد اولیه باکیفیت استفاده شده است. از جمله میتوان به یراق آلات مستحکم و قوی اشاره کرد که مزیت مهمی برای سایبان برقی مغازه به شمار میرود.

موتور سایبان برقی معمولا از موتورهای اروپایی و با کیفیت و ا قدرت بالا انتخاب میشود.

برای سایبان مغازه نصب شده در رستورانها و فست فود میتوان اقدام به نصب هیتر و مه پاش نیز نمود.

همچنین سایبان برقی مغازه امکان نصب سیستم نورپردازی را نیز به شما میدهد. این قابلیت زیبایی محیط اطراف را بیشتر میکند.

قابلیت چاپ روی سایبان برقی مغازه نیز از مهمترین مزایای این محصول است که اجازه چاپ لوگو و برند تبلیغاتی را روی سایبان میدهد.

سایبان برقی را میتوان روی سقف، آویز یا هردو اجرا نمود. این مورد به سلیقه مشتری بستگی دارد.

تنظیم سایبان برقی با ریموت کنترل انجام میگیرد. شیب و طول بازشوندگی به این ترتیب قابل تنظیم است. برد ریموت کنترل تا فاصله سی متری است.

این محصول به تمامی سیستم های اتوماسیون ساختمانی میتواند وصل شود. مانند سیستم بی ام اس(BMS)

برای سایبان برقی مغازه همچنین امکان نصب سنسور نیز وجود دارد. سنسور نور و باران و برف و … برای آن قابل نصب است.

سایبان برقی برای جمع شدن نیازی به فضای اضافی ندارد و فضای خاصی را اشغال نمیکند.

مطالعه این مطلب پیشنهاد میشود: سایبان برقی برای استخر لازم است؟

ویژگی های سایبان برقی-سایبان شاهد
ویژگی های سایبان برقی-سایبان شاهد

بهترین و شیک ترین سایبان برقی مغازه 

اگر به دنبال یک سایبان برقی مناسب و با کیفیت برای مغازه خود هستید با ما تماس بگیرید. سایبان شاهد تولید کننده بهترین و مرغوب ترین سایبان برقی ،سایبان برقی مغازه ،سایبان پارکینگ و … می باشد.

سایبان شاهد بهترین سایبان برقی را به مشتریان ارائه میکند. برای ما رضایت و اطمینان خاطر شما بسیار مهم و مورد توجه است.

همچنین میتوانید برای تعمیر یا تعویض سایبان مغازه با ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید