سایبان برای استخر

سایبان برای استخر

سایبان برای استخر های روباز که در حیاط وجود دارد بسیار مناسب است زیرا شما از گرما و تابش خورشید محافظت می کند. سایبان برای استخر شکل های مختلفی دارد:

سایبان استخر به شکل بادبانی :

سایبان برای استخر بادبانی چهار طرف آن پارچه پوشانیده شده و جنس آن در برابر نور خورشید مقاوم است.  این سایبان بادبانی را می توانید با حلقه به چهار طرف آن وصل کنید و حلقه ها شکل ها و رنگ های مختلفی دارد که می توانید جهت زیبایی دو چندان حیاطتان از طرح های مورد علاقه ی خود استفاده کنید.سایبان را می توانید به راحتی به هر اندازه ای که می خواهید بکشید این سایبان در طرح و نصب انواع مختلفی دارد که در صورت تکراری شدن آن می توانید به راحتی یک سایبان جدید را برای استخرتان نصب کنید.

سایبان برای استخر به شکل پاویلیون:

این سایبان برای استخر مانند سایبان پارکینگ است که از پایه های آلمینیومی و از روکش پلی استر و پلی اتلین تشکیل شده است و همچنین مقاومت زیادی در برابر تابش آفتاب ، رطوبت دارد که به دلیل جنس پارچه اش این مقاومت صد برابر می شود. این شکل سایبان از بقیه شکل هایش زیباتر و شیک تر است که همیچنین قیمتش هم گران تر است. اما با خرید از سایبان شاهد می توانید ارزانتر خریداری کنید.

سایبان برای استخر به شکل چتری:

این شکل سایبان بیشتر جنبه ی زیبایی دارد و طرح های بسیار زیبا و طرح های مختلف و مدرنی دارد که شما می توانید با سلیقه ی شخصی خود مدل مورد نظر را انتخاب کنید و زیبایی دو چندانی به حیاط منزل خود دهید. با نصب سایبان استخر به شکل چتری حیاط خود را مثل این کنید که در سواحل دریای مورد علاقه اتان نشسته اید و از منظر دریای کوچک خود لذت می برید.یک مزیت خوبی که دارد این است که در هر موقع که احتیاجی نداشته اید آن را ببندید و در صورت نیاز آن را باز کنید و از سایه زیر آن لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید