خلاقیت با سایبان برقی

خلاقیت با سایبان برقی شاهد

سایبان برقی از سری سازه هایی است که در فضای باز استفاده میشوند تا آسیب های فضای بیرون مثل تابش شدید مستقیم آفتاب و نور خورشید به محیط تحت پوشش خود خنثی کنند.

با سایبان برقی میتوان خلاقیت هایی به خرج داد تا به نفع شما تمام شود.

چاپ تبلیغات روی سایبان برقی

سایبان برقی میتواند تبلیغاتی که شما خواهان آن هستید را به بقیه مردم نشان دهد.

یعنی شما میتوانید روی سایبان بذرقی که جلوی محیط تحاری یا مغازه شما نصب شده است ، محصولات و نام تجاری خود را به گوش عابران برسانید.

شما با این سازه نیازی به پرداخت عوارض تبلیغات به شهرداری را ندارید و یک المان تبلیغاتی با طول عمر بالا در اختیار دارید که ماهیت تجاری شما را برای بقیه روشن میکند.

همچنین مردم با خواندن تبلیغات و خدمات شما ، شما را در گوشه ای از ذهنشان نگه میدارند تا در مواقع ضروری از شما کمک بگیرند.

فضای جدید برای رستوران و کافی شاپ ها

اگر جدیدا دقت کرده باشید ، میبینید که جلوی کافه ها و رستوران ها و حتی فست فودی های کوچک چند میز و صندلی میگذارند تا مشتری ها در بیرون از مغازه هم بتوانند به صرف نوشیدنی و غذا مشغول بشوند.

با این کار سبب بیشتر شدن فضای سرویس دهی به مشتری ها شده و مسلما سود بیشتری برای صاحبان رستوران و کافی شاپ ها در پی دارد.

اما هیچکس دوست ندارد در فضای باز وقتی خورشید مستقیما او را مورد عنایت قرار داده است بستنی بخورد یا وقتی باران و برق میبارد سریعا باید هان میز و صندلی ها را جمع کرد تا خیس  و کثیف نشوند.

پس یک سایبان برقی در این مواقع میتواند جلوی عوامل خارجی را بگیرد تا مشتری در فضایی دنج بتواند از محصولات کافی شاپ و رستوران ها استفاده کند.

سایبان برقی با ریموت باز و بسته شده و میتوانید هر زمان که به آن نیاز نداشتید ، آن را ببندید.

برای خرید سایبان برقی مناسب و طبق سلیقه خود چه کنیم؟

برای خرید سایبان برقی میتوانید شرکت ساخت و فروش سایبان برقی شاهد را انتخاب کنید.

تجربه بالای کاری و رزومه قوی این شرکتت سبب شده است تا بتوانیم برای رضایت مشتری در جهت سلیقه او کار کنیم .

سایبان برقی شاهد تنوع بالایی را در ساخت سایبان برقی داراست و کافیست از طریق راه های ارتباطی ذکر شده با ما تماس بگیرید.

شماره های تماس:

09123598623

09101610930

021-88068381