ترمیم و تعمیر سایبان پارکینگ

ترمیم و تعمیر سایبان پارکینگ سایبان برقی سایبان شاهد

دلایل خرید و نصب سایبان پارکینگ

اتومبیل شما همواره در معرض تابش نور خورشید، باران و برف و تغییرات جوی قرار دارد. این مسئله باعث استهلاک ماشین و خوردگی روی بدنه و کثیف شدن آن میگردد. هزنیه نگهداری ماشین در فضای باز بالا است و همه ما ترجیح میدهیم اتومبیل خود را در پارکینگ یا زیر یک سقف بگذاریم.

سایبان برقی پارکینگ با تکیه بر تکنولوژی روز دنیا و فناوری تولید سایبان برقی سازه مناسبی را جایگزین پارکینگ ها نموده است. پوشش سایبان ها معمولا از پلی یوتان است که به همراه سازه ای سبک و مقاوم میتواند محل پارک مناسب خودروی شما را ایجاد کند.

سازه سایبان پارکینگ مقاوم، مدرن و شیک است تا علاوه بر یک سقف مدرن، یک سازه زیبا در حیاط خانه یا محل کار خود داشته باشید. سایبان ها سایه خنکی ایجاد میکنند و نمیگذارند که داخل اتومبیل بیش از اندازه گرم شود. این مانع از خراب شدن پوشش صندلی ها است و محافظ خوبی برای خودروی شما به شمار میرود.

مزایای نصب سایبان پارکینگ 

باید گفت که اولین و مهمترین دلیل نصب سایبان پارکینگ ایجاد سایه است. اما سایبان ها در کنار ایجاد خنکی و سایه مزایای دیگری هم دارند که خرید آنها را توجیه میکند. در زمان خرید باید کیفیت و دوام محصولات را در نظر داشت تا از هزینه های احتمالی بعدی جلوگیری شود. برخی از مزایای خرید و نصب سایبان برای پارکینگ عبارت است از :

– نصب سریع و آسان در محل موردنظر

– قابلیت جابجایی و تنظیم آسان با دستگاه کنترل از راه دور

– مقاومت بالا در برابر باد و باران و برف

– مقاوم در برابر خوردگی و پوسیدگی

– ثبات در رنگ بدنه و رنگ چادر سایبان

– عبور ندادن نور خورشید و ایجاد سایه برای اتومبیل شما

ترمیم و تعمیر سایبان پارکینگ سایبان شاهد

ترمیم و تعمیر سایبان پارکینگ 

هر وسیله ای که خریداری میکنیم یک عمر مفیدی دارد و به مرور زمان فرسوده میشود. سایبان پارکینگ هم از این قاعده مستثنی نیست و بعد از چند سال معمولا نیاز به ترمیم پیدا میکند. اگر سایبان شما بیش از 10 سال عمر دارد زمان آن رسیده که به فکر تعمیرات آن باشید.

ترمیم و تعمیر سایبان پارکینگ معمولا در قسمت چادر و پارچه آن اتفاق میافتد. اگر مراقبت از سایبان به خوبی انجام نگیرد به مرور زمان چادر فرسودگی پیدا میکند و ممکن است آب را از خود عبور دهد. نشتی آب مشکل معمول سایبان ها است که به مرور زمان و با گذشت چند سال پیش می آید. اگر به فکر تمیز کردن و نگهداری سایبان برقی پارکینگ نباشید این محصول زودتر دچار فرسودگی خواهد شد.

برای برخی سایبان ها امکان تعمیر چادر وجود ندارد و باید کلا تعویض شود. اما اغلب سایبان ها با وصله کردن سوراخ  قابل ترمیم هستند و میتوان مدت زمان بیشتری از آنها استفاده کرد. اگر سایبان پارکینگ شما نشت میکند برای تعمیر به لوازمی مانند پیچ گوشتی، برس سیمی، پیچ های فولادی، مایع شوینده و حوله و نوار آب بندی آلومینیوم نیاز دارید.

برای اینکار باید ابتدا محل نشت آب را پیدا کنید و سپس پیچ های نزدیک به آن محل را باز نمایید. پیچ ها اگر زنگ زده هستند باید تعویض شوند. زنگ فلز دور سوراخ را تمیز کنید و سپس برای وصله کردن از پیچ های بزرگ تری استفاده نمایید. پیچ های فرسوده موجب نشت مجدد آب خواهند شد. پس حتما آنها را تعویض کنید. پس از تعویض پیچ ها، نوبت تمیز کردن سایبان است. سایبان برقی پارکینگ را با مواد شوبنده تمیز کنید و سپس با حوله خشک نمایید. محل نشت را با نوار آلومینیومی ببندید تا احتمال نشت آب از بین برود.

مطالب پربازدید :

سایبان برقی مغازه گل وندا

چادر کالسکه ای مغازه

ویژگی سایبان برقی بادوام

ترمیم و تعمیر سایبان پارکینگ سایبان شاهد سایبان برقی

وصله کردن پارچه سایبان 

برای ترمیم و تعمیر سایبان پارکینگ گاهی نیاز است تا چادر آنرا وصله کنید. برای اینکار به ابزاری مانند قیچی مناسب، حوله، چسب و پارچه با طرح سایبان نیاز دارید. بسته به اندازه نشتی پارجه سایبان میتوانید از روش زیر برای ترمیم استفاده کنید.

ابتدا سایبان را روی زمین صاف قرار دهید و دو سر سوراخ را بکشید. دو طرف را با دو دست محکم بگیرید و مقداری چسب روی آن بریزید. بهتر است تا حد امکان پارچه را بکشید تا سوراخی باقی نماند.

اگر سوراخ خیلی بزرگ است باید به جای چسب از پارچه استفاده کنید. بهتر است پارچه طرح متناسب با خود سایبان را داشته باشد تا در محل پارگی آنرا بدوزید. باید قسمت های پوسیده و نخ کش شده را با قیچی جدا کنید و سپس تکه پارچه را به جای آن قرار دهید. دقت کنید طرح دو طرف پارچه یکسان باشد. دور سوراخ را دوباره چسب بزنید و اجازه دهید تا خشک شود. بعد از خشک شدن پارچه، سایبان را دوباره در محل آن نصب کنید.

مطالب پربازدید :

سایبان برقی مغازه بستنی فروشی دانوش

سایبان برقی خیابان دربند

فواید استفاده از سایبان های برقی

سایبان پارکینگ زیبا و بادوام را از ما بخواهید!

برای اینکه از طول عمر محصول خریداری شده مطمئن باشید و هزینه های احتمالی را کاهش دهید، بهتر است از فروشنده مطمئن خرید کنید. شرکت سایبان شاهد تولید کننده انواع سایبان از جمله سایبان مغازه و سایبان برقی می باشد. میتوانید با اطمینان محصول خود را تهیه کنید. سایبان ها متناسب با محل مورد نظر و سلیقه شما طراحی و ساخته خواهند شد. برای ثبت سفارش و خرید محصول میتوانید از طریق لینک زیر با همکاران ما در تماس باشید.