تبلیغات با نصب سایبان مغازه

تبلیغات با نصب سایبان مغازه

هر سایبانی میتواند یک داستان برای خود داشته باشد و یا پیامی را منتقل کند. اگر به دنبال انتاقل پیام یا شعار تبلیغاتی خود به مشتریان هستید، بهترین راه نصب سایبان مغازه است. برای بهتر دیده شدن توسط مشتریان یا تبلیغ برای محصولات خود بهترین راه چاپ تبلیغ روی سایبان مغازه است. این روش تبلیغ یک ایده مقرون به صرفه و کارآمد است. برای جذب مشتری تنها بازاریابی کلامی موثر نیست. باید ظاهر و نحوه معرفی خودتان را هم در نظر داشته باشید. در این رابطه ظاهر سایبان برقی مغازه و چاپ نشانه های تجاری روی آن هم میتوانند موثر عمل کنند. برند سازی با نصب سایبان مغازه و تبلیغ روی آن بسیار آسان و موثر است.

نصب سایبان برقی باعث میشود مشتری شما را راحت تر بیابد. به این ترتیب در میان مغازه ها و خانه ها در یک خیابان راحت تر پیدا میشوید. سایبان شما میتواند منحصربه فرد باشد و مطابق با دکور و نمای محل کسب تان انتخاب و ساخته شود. ظاهر سایبان شما شامل نشان هایی چون لوگو، نام تجاری و شعار تبلیغاتی شما است.

پس تبلیغ و برندسازی را برایتان آسان میکند. بهتر است شعار تبلیغاتی شما روی سایبان خیلی بزرگ نباشد. خاص بودن مهم تر از بزرگ بودن شعار است. بهتر است در کنار شعار تبلیغاتی به طرح و رنگ سایبان هم توجه کنید. برای سایبان برقی خود میتوانید از یک طرح گرافیکی خاص در نظر بگیرید. از چاپ تبلیغ شلوغ و پیچیده صرف نظر کنید.

مطالب پربازدید :
سایبان برقی زنجیری
سایبان برقی مغازه برای کسب و کار
سایبان برقی شیک و جدید

تبلیغات با نصب سایبان مغازه

امکانات سایبان برقی

در مورد شب و نور پردازی نگران نباشید. زمان نصب سایبان مغازه میتوانید برای آن چراغ و نورپردازی در نظر بگیرید. اگر سایبان را برای رستوران یا کافه تهیه کنید میتوانید زمان نصب آن نورپردازی هم در نظر بگیرد. این مزیت پذیرایی از مشتریان را در شب آسان تر میکند. همچنین دید انها را افزایش میدهد و ظاهر زیبایی به سایبان میبخشد. سایبان برقی در زمستان مانع ریزش باران و برف روی فضای زیر سایبان میشود. چادر سایبان نم نمیدهد و جای نگرانی برای چکه کردن آب وجود ندارد. همچنین میتوانید برای سایبان در روزهای سرد هیتر هم نصب کنید. نصب هیتر هرگز مانع از جمع شدن و بسته شدن سایبان نخواهد شد.

مطمئن باشید سودی بیشتر از هزینه نصب سایبان مغازه برای شما وجود خواهد داشت. اگر در شهری زندگی میکنید که آب و هوا دائما در حال تغییر است بهترین راه نصب سایبان برقی است. سازه این محصول از آلومینیوم و فولاد یا چوب بادوام است. پس در هر آب و هوایی مقاوم خواهد بود. بهتر است در زمان خرید حتما آب و هوای محل زندگی تان را در نظر داشته باشید. دیگر مزیت نصب سایبان برقی این است که در صورت عدم استفاده از آن امکان جمع کردن و بستن آن وجود دارد.

به طور مثال در زمان تعطیلی مغازه در شب میتوانید سایبان را ببندید. باز و بست کردن سایبان برقی با ریموت امکان پذیر است و سختی کار با اهرم را مانند سایبان های دستی و قدیمی ندارد. برای سایبان مغازه امکان نصب سنسور هم وجود دارد. برخی سایبان ها مجهز به سنسور باد هستند تا در زمان وزش بادهای شدید به طور خودکار بسته شوند. این مزیت با محافظت از سایبان هزینه تعمیر و نگهداری آنرا هم کاهش میدهد.

عمر مفید سایبان برقی چقدر است؟

تغییرات آب و هوایی معمولا قابل پیش بینی نیست. باران میتواند ناگهان تند شود یا وزش باد میتواند شدید باشد. تغییرات آب و هوا ممکن است به سایبان شما آسیب برساند. اگر مواد به کارگرفته شده در ساخت سایبان برقی با کیفیت باشد میتواند عمر بالای سایبان را تضمین کند. پارچه به کار گرفته شده برای نصب روی سایبان در برابر آب، قارچ، اشعه UV و آفتاب شدید مقاوم است. همچنین میتواند وزن سنگین را تحمل نماید.

در زمان نصب سایبان مغازه باید محل نصب بررسی شود. محل سایبان برقی و شیوه نصب آن باید به گونه ای باشد که آب باران جمع نشود. اگر سایبان مغازه شما شیب خوبی ندارد بهتر است با شرکت سازنده تماس بگیرید و محل نصب آنرا تنظیم کنید. جمع شدن باران میتواند باعث آسیب به سازه سایبان یا چهارچوب پنجره مغازه شما بشود. جمع شدن برف روی سایبان هم میتواند چوب آنرا خم کند. اگر نصب سایبان مغازه توسط شرکت حرفه ای انجام شود هرگز چنین مشکلاتی پیش نخواهد آمد. باید در زمان خرید و نصب کیفیت سایبان را در نظر بگیرید. اگر سایبان مناسب با شرایط جوی محل زندگی شما نباشد هزینه نگهداری آن بسیار بالا خواهد بود. تولید کننده مجرب و متخصص از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری میکند و هزینه های جانبی نگهداری سایبان را از بین میبرد.

مطالب پربازدید :
نحوه کار سایبان برقی
سایبان مغازه شیک
سایبان برقی شیک

تبلیغات با نصب سایبان مغازه سایبان شاهد

هزینه نصب سایبان برقی مغازه

سایبان برای محل کسب و کار شما علاوه بر ایجاد خنکی، زیبایی را نیز به هراه خواهد داشت. هزینه خرید و نصب سایبان شامل سازه؛ چادر و هزینه نصب میشود. اگر این محصول را از یک شرکت حرفه ای بخواهبد علاوه بر هزینه مقرون به صرفه برای عمر مفید آن تضمین وجود خواهد داشت. شرکت سایبان شاهد با سالها سابقه در زمینه تولید انواع سایبان برقی ، سایبان پارکینگ و … آماده دریافت سفارش شما مشتریان عزیز می باشد. برای استعلام قیمت و ثبت سفارش خرید میتوانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.