انواع مدل سایبان برقی پاسیو

انواع مدل سایبان برقی پاسیو:

مدل زینارا

طرح تنظیم روند در فرم کامل آن

در خانه های مدرن، این سایبان برقی متناسب و هماهنگ با پاسیو شما طراحی میشود، در حالی که در ساختمان های قدیمی تر، یک کنتراست مبهم را فراهم می کند. از آنجایی که حتی نسخه های بزرگتر که با ابعاد 6.5 متر عرض آن است.فقط دو اتصال دیوار نیاز دارند، زینارا زیبایی دو چندانی به خانه میدهد.

زینارا با نوآوری های متعدد خود، همچنین یک سایبان پاسیو برقی مناسب و زیبا برای پاسیو شما می باشد سایبان برقی مدل زینارا کاملا از پارچه و مکانیزم آن از عناصر محافظت می کند.

مدل اوپال

ویژگی های قابل توجه برای سایبان برقی اوپال :

سایبان برقی اوپال دارای  طراحی متنوع بی انتها، طراحی کلاسیک خود را با تکنولوژی پیشگامانه برجسته می کند. سایبان برقی مدل اوپال قابلیت پوشش مناطق بزرگ، آن را در هماهنگی با معماری اطراف آن ترکیب، شکل جذاب سایبان برقی اوپال و دارای یک عنصر پیچیده است. دارای طرح های وسوسه انگیز و نصب آن آسان است.  و همچنین دارای طول عمر زیادی است.

مدل سمینا

سمینا زندگی همه جانبه در میان سایبان برقی ها است:

با توجه به طراحی مدرن و تازه آن با تکنولوژی وینور که در طول سال ها مورد آزمایش  قرار گرفته است، تحت تاثیر قرار عموم قرار میگیرد. همانطور که ارزش پرداختن بهای زیادی را دارد، سمینا  یک جایگزین واقعی برای سایبان برقی دیگر است. بسیاری از نکات فنی آن، آسایش فوق العاده و عمر طولانی مدت ارائه می دهد. شما میتوانید در این مدل سایبان برقی ال ای دی بگذارید و از منظره زیبای شب لذت ببرید.

مدل لیوونیا

سایبان برقی که به راحتی باز و بسته می شود و دسترسی شما را به این محصول نزدیکتر می کند.
فن آوری هوشمند ستون فقرات طراحی مینیمالیستی سایبان برقی باز لیوونا را تشکیل می دهد. این سایبان برقی به نظر می رسد که در هوا شناور است و پارچه آن هیچ مانعی جلوی دید شما ندارد نورپردازی LED نیز می تواند بر اساس درخواست شما اضافه شود تا محیط مدرن تری را ایجاد کند. هنگامی که با رنگ و پارچه فریم ترکیب می شود، سایبان برقی لیوونا بسیار بیشتر از یک بالکن جذاب  را برای شما ایجاد میکند، همچنین یک عنصر برای سبک زندگی مدرن است.

پاسخ دهید