انواع سایبان ، سایبان، فضای قابل استفاده از سایبان کجاست؟

سایبان 

یک پوشش ثانویه متصل به دیوار بیرونی یک ساختمان است. سایبان معمولا از پارچه های بافته شده از نخ اکریلیک، پنبه یا پلی استر و یا وینیل بافته شده به پارچه پلی استر است که به شدت روی یک ساختار سبک از آلومینیوم، آهن یا فولاد کشیده شده است.سایبان همچنین اغلب از طراحی آلومینیوم با ورقه آلومینیومی ساخته شده است.

فضای قابل استفاده از   سایبان  کجاست؟

یک سایبان می تواند این گرما خورشید را از خانه متوقف کند و همچنین آب باران را از پایه منتقل کند. و اگر شما یک درب فلزی داشته باشید، تابستان می توانید آن را بسوزانید، که نه تنها ناخوشایند بلکه خطرناک است. سایبان بالای درب ورودی یک راه ارزان و آسان برای حذف حرارت است.

انواع سایبان 

انواع سایبان در اشکال و سبک های مختلف در دسترس هستند و می توانند در هر الگوی، رنگ یا اندازه باشند، بنابراین وقت خود را در انتخاب یک مدل که به زیبایی ظاهر می شود، انتخاب کنید. در اینجا چند نوع سایبان اصلی وجود دارد:

سایبان ثابت

این نوع سایبان به طور دائم در خارج از خانه نصب شده است. مطمئنا محکم و پایدار است، اما می تواند برف را جمع آوری کند و باد شدید تحمل  می کند. بنابراین، یک متخصص برای نصب را استخدام کنید تا اطمینان حاصل کنید که این تأثیر را تحمل می کند.

قابل حمل

این سایبان قابل حمل برای راحتی ساخته شده است.این نوع سایبان مستقل هستند و به راحتی می توانند از یک مکان به مکان دیگر منتقل شوند تا در هر جایی که مورد نیاز است مورد استفاده قرار گیرد. آنها حتی می توانند حرکت کنند تا مسیر سایه ی خورشید رو به بالا را بچرخانند.

سایبان جمع شدنی

احتمالا محبوب ترین مدل سایبان ، این سایبان را می توان نام برد. بنابراين، آنها را در معرض استحکام يک واحد ثابت قرار مي دهند بدون تهديد صدمه به باتلاق يا برف در شرايط هواي نامطبوع.

سایبان با موتور برقی

این سایبان از یک مکانیزم الکتریکی برای رول سایبان استفاده می کند و حتی می تواند از طریق راه دور عمل کند تا از باران جلوگیری شود. آنها همچنین با سنسورهایی که آب و هوا را کنترل می کنند، در دسترس هستند و در هنگام آفتابی شدن، واحد را فعال می کنند و زمانی که باد برداشت می شود، در دسترس است. ممکن است مجبور شوید یک برقکار برای نصب را استخدام کنید، اما همیشه اطمینان حاصل کنید که دستگاه دارای سوئیچ اتوماتیک است،چون اگر موتور سایبان قطع شود، هنوز هم می توانید آن را خم کنید.

دیدگاهتان را بنویسید