از سایبان مغازه تبلیغاتی چه می دانید؟

از سایبان مغازه تبلیغاتی چه می دانید؟

شما از سایبان مغازه تبلیغاتی چه می دانید؟ از فواید استفاده از آن آگاهید ؟
همان طور که در مقالات گذشته توضیح دادیم سایبان ها از زمان قدیم مورد استفاده بوده اند. که رفته رفته با افزایش تکنولوژی و پیشرفت علم سایبان ها شکل جدیدی بخود گرفتند و پارچه ها و الوار ها جای خود را به سایبان های جدید دادند ، سایبان برقی امروزه با تکنولوژی جدید این امکان را برای شما ایجاد میکنند که بجای داشتن یک سایبان ثابت بتوانید هر موقع که نیاز داشتید آن را جمع کنید و با توجه به شرایط جوی تغییراتی در آن بوجود بیاورید.

استفاده از سایبان برقی هیچ محدودیتی ندارد. امکان تغییر اندازه در سازه و پارچه و امکان انتخاب نوع پارچه و رنگ آن متناسب با سلیقه مشتری و اماکن چاپ هر نوع تبلیغات این محدودیت را از بین برده است. به طور کلی شما میتوانید از سایبان برقی برای تمامی اماکن استفاده کنید

چرا باید از سایبان برقی مغازه تبلیغاتی استفاده کنیم؟

یکی از روش های تبلیغات محیطی، تبلیغ بر روی سایبان های مغازه ای و سر در فروشگاه ها است انواع این نوع سایبان شامل سایبان های برقی و مغازه میباشد که بعضی از مزیت های آن به شرح زیر است:

هزینه بسیار کم تر قیمت سایبان تبلیغاتی نسبت به بیلبورد و تابلو های فلکسی فیس ، قابلیت چاپ سیلک اسکرین و دیجیتال بصورت چهار رنگ و با وضوح چاپ بالا ، قابل شستشو ، از تمام زوایا جنبه تبلیغاتی خود را حفظ کرده و هم در حالت باز و هم در حالت جمع شده نمایانگر تبلیغات شماست و مهم تر از همه این ها برای تبلیغات روی سایبان مغازه و انواع دیگر سایبان برقی ، قیمت سایبان تبلیغاتی عوارضی از سوی شهرداری دریافت نمیشود.

سایبان تبلیغاتی بعنوان تبلیغ روی سر درب مغازه های فروشنده کالا از جمله بهترین و ارزان ترین نوع تبلیغ میباشد. این مدل از سایبان تبلیغاتی مورد استفاده مراکزی که فروشنده کالا های تولیدی و یا وارداتی هستند مورد استفاده قرار میگیرد.

این سایبان ها هم در حالت باز و هم در حالت جمع شده نشانگر تبلیغات شما است. سایبان مغازه تبلیغاتی هزینه بسیار کم تری نسبت به بیلبرد و تابلو های فلکسی فیس در بر دارد قابلیت چاپ سیلک اسکرین و دیجیتال و … را داراست و حتی میتوان تصویر مورد نظر را به صورت چهاررنگ و با وضوح بالا بر روی سایبان مغازه و سایر دبگر سایبان ها چاپ کرد.

فواید سایبان مغازه تبلیغاتی چیست؟

یکی از شیوه های تبلیغات محیطی موثر، تبلیغ بر روی سایبان ها میباشد. با توجه به ویژگی های منحصربفرد این نوع تبلیغ ،مورد توجه بسیاری از مدیران بازاریابی و تبلیغات شرکت ها و موسسات قرار گرفته است. بعضی از مزیت های سایبان های تبلیغاتی به شرح زیر است.

– هزینه بسیار کم تری نسبت به بیلبورد و تابلو های فلکسی فیس در بر دارد.
– به دلیلی کاربردی بودن استقبال زیادی از سوی کاربران آن (مغازه داران) صورت میپذیرد.
– هم در حالت باز و هم در حالت جمع شده نمایان گر تبلیغات کسب و کار شما است.
-به علت داشتن ساختار غیر مسطح و ارتفاع پایین ، از همه زوایا جنبه تبلیغاتی خود را حفظ می کنذد و حتی برای عابران پیاده هم قابل دیدن است.
-قابلیت چاپ سیلک اسکرین و چاپ دیجیتال را داراست. و حتی میتوان تصویر مورد نظر را به صورت 6 رنگ و با وضوح بالا بر روی آن چاپ نمود.
– قابل شست و شو است و پس از کثیف شدن هزینه تعویض را به صاحبان آگهی تحمیل نمیکند. با یک شستشوی ساده ، نمای اولیه آن باز خواهد گشت.
– و از همه مهم تر این که بر خلاف تابلو های سر در فروشگاه ها ، برای تبلیغات بر روی سایبان ، عوارضی از سوی شهرداری دریافت نمیشود.

از سایبان مغازه تبلیغاتی چه می دانید؟

تولید و نصب سایبان های خود را به ما بسپارید

به همان اندازه که جنس و متریال سایبان مهم است؛ نحوه نصب هم بسیار اهمیت دارد. در نتیجه انتخاب یک شرکت مجرب به شما این امکان را میدهد تا در عین انتخاب سایبان مناسب، نصبی با کیفیت و دور از خطا داشته باشید و نتیجه کار رضایت بخش باشد.

نحوه درست نصب سایبان ها سبب درست قرار گرفتن آن ها شده و از سقوط احتمالی بر سر عابران جلوگیری خواهد شد.

به شما پیشنهاد می کنیم در صورت تمایل به داشتن یک سایبان مغازه تبلیغاتی تنها از مراکز معتبری مثل سایبان برقی شاهد کمک بگیرید تا بهترین ها و با دوام ترین ها را در اختیار داشته باشید .

سایبان شاهد علاوه بر تولید سایبان های مورد نظر شما در زمینه شست و شوی سایبان ها و تعمیر آن ها نیز فعالیت دارد تا شما بتوانید با کم ترین هزینه ها سایبان های خود را مثل روز اول نو و تمیز کنید.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر از طریق راه های ارتباطی ذکر شده و یا دکمه های موجود در سایت با ما تماس بگیرید تا مشاورین مجرب ما به سوالات شما پاسخ بدهند و راهنمایی های لازم را به شما مشتریان عزیز اعمال کنند.