از سایبان برقی چه میدانید ؟

از سایبان برقی چه میدانید ؟

سایبان برقی در هر فضای بازی که احساس به سایه دیده شود نصب میگردد. پاسیو و بالکن ها ، استخر های سرباز ، ویلاها و حیاط ها ، سر درب ویترین مغازه ها و درب مغازه و … و حتی به عنوان پارکینگ برای خودروها از سایبان برقی استفاده می شود.

سایبان برقی انواع بسیار مختلف و رنگ بندی های جذابی دارد که نمیتوان آن ها را نادیده گرفت و هماهنگ شدن با هر فضا و مکانی را میتوان از خصیصه های مثبت سایبان برقی دانست. استفاده از با کیفیت ترین پارچه مقاوم در مقابل تابش آفتاب ، وزش باد ، بارش باران و … باعث میشود تا سایبان ها در همه شرایط ماندگاری خود را حفظ کنند.

طول عمر مفید پارچه های سایبان برقی میان 10 تا 15 سال است. این پارچه ها باید حدود 10 تا  15 سال بتوانند دوام بیاورند و پس از گذر کردن از این مدت بهتر است آن را تعویض کنید تا دوباره کارآیی سایبان برقی مثل روز اول بشود و محل تحت پوشش خود را از از نور خورشید و باران و دیگر عوامل خارجی حفظ کند. سایبان برقی شاهد به شما کمک میکند تا زباترین سایبان ها را در اختیار داشته باشید ، همچنین برای تعویض سایبان های کهنه نیز میتوانید با ما تماس بگیرید.

تصاویری که در این متن مشاهده میکنید یکی از پروژه های ساخته شده توسط سایبان شاهد میباشد. برای مشاهده پروژه های یبشتر کلیک نمایید.

مززیت های سایبان برقی در نگاه کلی

امکان سفارش سایبان در طرح ها و رنگهای مختلف
امکان باز و بسته کردن سایبان برقی توسط ریموت از فاصله ی زیاد
قابلیت تغییر شیب سایبان برقی در زاویه های مختلف
استفاده از موتور اروپایی درجه یک و بادوام و…

 

برای خرید و مطلع شدن از قیمت انواع سایبان برقی کافیست از طریق راه های ارتباطی آخر صفحه با ما تماس بگیرید. ما مشاورانی برجسته برای ارائه بهتر خدمات به شما عزیزان معرفی میکنیم.

پاسخی بگذارید