اجرای سایبان مغازه فست فود مکث

اجرای سایبان برقی مغازه فست فود مکث

اجرای سایبان مغازه فست فود مکث ،در بسیاری از مطالب در انواع سایت های خواندید که وجود سایبان مغازه برای فست فود ها و رستوران ها بسیار اهمیت دارد دلیلش را هم کم و بیش میدانید ، اما امروز میخواهیم اطلاعات کامل تری به شما بدهیم تا بتوانید در خرید یک سایبان مغازه مصمم تر شوید.

مطلب پیشنهادی : اجرای سایبان مغازه میر کاظمی

تاثیر سایبان برقی مغازه برای فست فود ها و رستوران ها

تا حالا به این فکر کردید که چرا فست فود ها و رستوران ها از سایبان برقی مغازه استفاده می کنند؟ دلیلش را میدانید ؟ اگر جوابتان منفی است به این مطلب توجه کنید.

اکر مغازه های فست فود و رستوران ها در معرض تابش آفتاب هستند بیشتر مشتریان آن ها به دلیل گرم بودن داخل مغازه از این مغازه ها فراری هستند صد در صد با گرم شدن شدید هوا دیگر کولر هم جوابگو نبود چون داخل این مغازه ها به دلیل گرمای گاز و فر  بدتر گرم می شود. پس یک راهکاری باید باشد که شما بتوانید از گرم شدن بیش از حد مغازه جلوگیری کنید تا مشتریان از گرما در نروند.

به همین دلیل سایبان برقی  به بازار آمد و بیشتر مغازه داران با دو دلی آن را تهیه کردند ولی بعد از مدتی تاثیر آن را که به افزایش مشتری و جلوگیری از گرم شدن بیش از حد داخل مغازه بود مشاهده کردند.

بعد از آن بعضی مغازه داران به پیشنهاد شرکت های عرضه کننده ی سایبان که چاپ تبلیغات روی سایبان مغازه بود توجه کردند و باز هم نتیجه ی مثبتی گرفتند چرا ؟ چون تبلیغات برای جذب مشتری خیلی تاثیر گذار است ، در ذهن مشتری اسم مغازه ی شما ثبت خواهد شد برای اینکه دفعه ی بعد به شما مراجعه کنند این میتواند برای جذب مشتریان اثر مثبتی داشته باشد.

حالا باهم تاثیرات سایبان برقی مغازه برای مغازه های فست فود و رستوران ها را فهمیدیم در ادامه بیشتر با سایبان مغازه آشنا می شویم پس با ما همراه باشید.

مطلب پیشنهادی : سایبان کهنه تو عوض کن

سایبان برقی مغازه فقط برای آفتابگیر استفاده میشود؟

شاید شمایی که میخواهید سایبان برقی مغازه تهیه کنید این سوال در ذهنتان باشد که سایبان مغازه فقط برای جلوگیری از آفتاب استفاده می شود؟ باید به شما بگویم که خیر.

مغازه ی فست فود مکث حتما دارای مشتریان ثابتی بوده و هست اگر ظاهر قبل از آن را به یاد داشته باشید با ظاهر الانش که سایبان برقی مغازه نصب شده است مقایسه کنید میبینید که چقدر فرق کرده است ، ظاهرش مدرن تر و زیباتر شده ، متفاوت تر شده است پس به این نتیجه میرسیم که به جزء آفتابگیر بودن ظاهر زیبایی به مغازه می دهد.

همچنین با در نظر گرفتن پارچه ی سایبان برقی مغازه ی مناسب میتوانید ظاهری متفاوت تر به مغازه و جذب مشتری دهید ، پارچه ی سایبان نوع ها و طرح های مختلفی دارد بهتر است یک طرحی از آن را انتخاب کنید که بتواند نظر مشتریان را به خود جلب کند ، اگر از پارچه هایی که به شما پیشنهاد شده خوشتان نیامد یک راهکاری وجود دارد که طرح مورد نظرتان را روی یک پارچه سایبان با رنگ مناسب به چاپ برسانید هم جذابیت دارد هم متفاوت تر از سایبان مغازه های دیگر می شود.

اجرای سایبان مغازه فست فود مکث

برتری سایبان برقی مغازه نسبت به سایبان دستی چیست؟

استفاده از این نوع سایبان بسیار آسان است و از نظر سهولت در استفاده برتری زیادی نسبت به سایبان دستی قدیمی دارد. در سایبان مغازه از مواد اولیه با کیفیت استفاده شده است. دز این مورد میتوان به استفاده از یراق آلات مستحکم اشاره کرد که مزیت مهمی مختص به سایبان ها به حساب می آید. در این محصول از موتور های خارجی و به خصوص موتور های اروپایی با کیفیت و توان و قدرت بالا استفاده شده است.

در زیر سایبان برقی مغازه  به سادگی میتوان از سیستمهای گرمایشی و سرمایشی استفاده کرد. سایبان برقی امکان نصب سیستم نور پردازی را به شما میدهد که به این وسیله میتوانید روشنایی محیط را افزایش دهید و حتی زیبایی محیط زیر سایبان مغازه را افزایش دهید. این محصول را میتوان در هر طرح و رنگی که سلیقه مشتری بخواهد چاپ کرد و به اجرا درآورد.  از دیگر مزیتهای این نوع سایبان برقی این است که چند سایبان را میتوان با استفاده از یک ریموت کنترل، کنترل کرد و شیب و طول بازشوندگی آنها را به سادگی تغییر داد. ریموت کنترل سایبان برقی برد بالایی دارد و  میتوانید حتی از فاصله سی متری با استفاده از ریموت کنترل سایبان برقی را کنترل کنید.

اجرای سایبان مغازه فست فود مکث

چه سنسورهایی میتوان روی سایبان مغازه نصب کرد؟

سایبان برقی مغازه به همه سیستمهای اتوماسیون ساختمانی متصل میشود. مانند سیستم بی ام اس BMS و …در این نوع سایبان شما امکان نصب سنسور های مختلف را دارید. سنسور هایی از جمله سنسور نور، سنسور باران، سنسور باد، سنسور برف و… سایبان برقی نیازی به محل اضافی در زمان بسته شدن ندارد و فضایی را اشغال نمیکند.

مطلب پیشنهادی : نکات قبل از سفارش سایبان برقی 

به خرید سایبان مغازه فکر میکنید ؟ نمیدانید از کدام شرکت تهیه کنید؟

اگر به فکر داشتن یک سایبان برقی مغازه هستید و میخواهید یک سایبان مغازه با طول عمر زیادی داشته باشید ، هر روز دنبال یک شرکت تعمیر سایبان مغازه نباشید بهتر است از شرکتی سایبان مغازه را تهیه کنید که معتبر باشد تجربه ی زیادی داشته باشد ، پروژه های زیادی در این زمینه به اجرا رسانده باشد.

سایبان برقی شاهد میتواند معتبر ترین شرکت عرضه کننده ی انواع سایبان برقی مغازه باشد ، بیشتر مشتریانی که سایبان مغازه را از این شرکت تهیه کردند رضایت کامل دارند. شما هم میتوانید سایبان مغازه ای که میخواهید در هر نوع و مدل فرقی نمیکند ، با آن ها در میان بگذارید و در صورت مشاوره رایگان هم با تیم متخصص مشاورین سایبان شاهد در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید