آیا سایبان برقی مغازه را می توان شست؟

آیا سایبان برقی مغازه را می توان شست؟

سایبان ها را همه دیده ایم . بالای درب مغازه ها ، ویلاها و …و با کاربرد ها و مکزیت نصب آن ها به خوبی آکاهیم .

سایبان ها فضای تحت پوشش خود را تا ند درجه خنک تر می کنند و سبب میشوند به راحتی بتوانید از فضا بدون نگرانی از اشعه های ضر آفتاب ، باران و … استفاده کنید.

سایبان ها در مقابل عوامل خارجی مثل تابش خورشید ، گرد و خاک هوا ، فضولات پرندگان ، باران و برف و … قرار دارند و همین موضوع سبب می شود در طولانی مدت کثیف و سیاه شوند.

همان طور که یک سایبان زیبا و تمیز جلوه ای دو چندان جذاب و زیبا به فضا می بخشد ، یک سایبان کثیف و سیاه میتواند ظاهری نا مطلوب به وجود بیاورد.

شست و شوی سایبان ها اینجا میتواند به شما کمک کند سایبان های خود را مثل روز اول تمیز کنید . البته این را بدانید که سایبان ها نیاز به شست و شوی مداوم و مراقبت خاصی ندارند اما با گذشت زمان (مثلا یک یا دو سال ) بهتر است آن ها را بشویید و تمیز کنید تا جلوه اولیه را به آن ها بازگردانید.

آیا سایبان برقی مغازه را می توان شست؟

شست و شوی سایبان های مختلف

سایبان برقی و دستی مانند بقیه المان های موجود در فضا های باز در معرض گرد و خاک ، فضولات پرندگان ، برگ درختان ، قارچ و … میباشند.

کثیف شدن سایبان ها با توجه به مساحت آن ها و این که از وظایف آن ها به عنوان آلاچیق و سایبان پارکینگ خودرو جلوگیری از کثیف و آلوده شدن منطقه تحت پوشش میباشد امری طبیعی به شمار میرود.

برای قابل شست و شو شدن پارچه های کششی بر روی این پارچه ها از یک لایه تفلون یا فیبر پشمی استفاده میشود تا سطح آن راحت تر شسته بشود. میتوانید از ابرهای موجود در سوپرمارکت ها هم استفاده کنید. این لایه به علت خاصیت هایی که دارد موجب میشود تا با بارش باران نیز سطح پارچه کششی به آسانی تمیز گردد.

چه سایبان هایی نیاز به شست و شو ندارند؟

نوع خاصی از الیاف ها که به پارچه اضافه میشوند خاصیت آب گریزی به سطح پارچه میدهند که از ایجاد کثیفی و نیاز به شست و شو جلوگیری میکنند از این پارچه ها بیشتر در محیط هایی استفاده میگردد که امکان شست و شو به آسانی امکان پذیر نمی باشد . مانند استادیوم های ورزشی و آمفی تئاتر های بزرگی که در معرض رفت و آمدهای زیادی هستند .

در لایه های پارچه بعضی از سایبان ها از موادی استفاده میشود که خاصیت آنتی باکتریال دارند و از بوجود امدن قارچ و باکتری بر روی سطح آن جلوگیری میکند، بنابرین این پارچه ها به گزینه ای عالی برای پوشش استخر ها و سایبان آن میباشد.

سایبان برقی های معمولی در باغ ها و ویلا هایی که درخت و فضای سبز طبیعی بزرگی دارند همیشه دچار قارچ زدگی خواهند شد اما سایبان های چادری با توجه به خواصی که دارند امکان رویش قارچ و باکتری بر روی آنها وجود ندارد و همواره کیفیت و شکل خود را حفظ میکنند.

خاصیت کششی بودن این پارچه ها موجب میشود تا مقاومت زیادی نسبت به فشار داشته باشند، لذا شستشوی آلاچیق و پارکینگ هایی که با سازه چادری ساخته شده اند به آسانی با واتر جب و پمپ های پر فشار امکان پذیر میباشد.

قابلیت شست و شو به سازه های چادری این امکان را میدهند تا تحت هر شرایطی زیبایی ظاهری خود را حفظ کرده و برخلاف سایبان ها و آلاچیق های معمولی با گذشت زمان دچار تغییر رنگ و کدر شدن نگردند.

آیا سایبان برقی مغازه را می توان شست؟

سفارش و شست و شوی سایبان برقی

مهم نیست که شما چه نوعی از سایبان ها را در اختیار داشته باشید و یا چه مدلی از آن ها نصب کرده باشید. سایبان شاهد کلیه مدل های سایبان را به شکلی حرفه ای شستشو می دهد و دیگر نیازی نیست نگران نباشید که ممکن است موتور برقی موجود در سایبان برقی بر اثر شست و شو سایبان دچار مشکل شود ، چرا که تیم حرفه ای سایبان برقی شاهد به خوبی مراقب هستند اشکالی پیش نیاید.

این را هم اضافه کنیم که شرکت سایبان برقی شاهد ، فروش انواع سایبان ها را طبق سلیقه شما انجام می دهد و شما میتوانید طبق بودجه خود سایبان مورد نظرتان را سفارش دهید.

تنها با یک تماس میتوانید از مشاوره رایگان هم برای انتخاب مدل سایبان مورد نظر آگاه شوید.

دیدگاهتان را بنویسید