آیا سایبان برقی مغازه را می توان شست؟

آیا سایبان برقی مغازه را می توان شست؟

آیا سایبان برقی مغازه را می توان شست؟

شستشوی سایبان مغازه منجر به دیده شدن تبلیغات روی پارچه سایبان و تغییر ظاهر مغازه شما خواهد و بسیاری از سایبان مغازه هایی را دیده ایم که روی آن پر از خاک و کثیفی است بنابراین بسیار از ما با دیدن ظاهر این مغازه هیچ وقت به آن مراجعه نکنیم.

سایبان مغازه در مقابل عوامل خارجی مثل تابش خورشید ، گرد و خاک هوا ، فضولات پرندگان ، باران و برف و … قرار دارند و همین موضوع سبب می شود در طولانی مدت کثیف و سیاه شوند.

همان طور که یک سایبان زیبا و تمیز جلوه ای دو چندان جذاب و زیبا به فضا می بخشد ، یک سایبان کثیف و سیاه میتواند ظاهری نا مطلوب به وجود بیاورد.

شستشوی سایبان مغازه به شما کمک کند سایبان های خود را مثل روز اول تمیز کنید . البته این را بدانید که سایبان ها نیاز به شستشوی مداوم و مراقبت خاصی ندارند اما با گذشت زمان (مثلا یک یا دو سال ) بهتر است آن ها را بشویید و تمیز کنید تا جلوه اولیه به آن ها بازگردد.

آیا سایبان برقی مغازه را می توان شست؟

شستشوی انواع سایبان برقی

سایبان برقی و دستی مانند بقیه المان های موجود در فضا های باز در معرض گرد و خاک ، فضولات پرندگان ، برگ درختان ، قارچ و … میباشند.

کثیف شدن سایبان برقی با توجه به مساحت آن ها و این که از وظایف آن ها به عنوان آلاچیق و سایبان پارکینگ خودرو جلوگیری از کثیف و آلوده شدن منطقه تحت پوشش میباشد امری طبیعی به شمار میرود.

برای قابل شستشو شدن پارچه های کششی بر روی این پارچه ها از یک لایه تفلون یا فیبر پشمی استفاده میشود تا سطح آن راحت تر شسته بشود.

یکی از موارد نگهداری و افزایش طول عمر سایبان برقی ، سایبان مغازه شستشوی به موقع سایبان مغازه است. شما می توانید هر چند وقت یکبار سایبان مغازه را بشویید تا گرد و خاک و کثیفی موجود روی پارچه از بین رود چون ممکن است براثر طولانی مدت که روی پارچه قرار دارد باعث خرابی پارچه سایبان شود پس شستشوی سایبان مغازه خود را فراموش نکنید.

 

چه سایبان هایی نیاز به شستشو ندارند؟

نوع خاصی از الیاف ها که به پارچه اضافه میشوند خاصیت آب گریزی به سطح پارچه میدهند که از ایجاد کثیفی و نیاز به شستشو جلوگیری میکنند از این پارچه ها بیشتر در محیط هایی استفاده میگردد که امکان شستشو به آسانی امکان پذیر نمی باشد . مانند استادیوم های ورزشی و آمفی تئاتر های بزرگی که در معرض رفت و آمدهای زیادی هستند .

در لایه های پارچه بعضی از سایبان ها از موادی استفاده میشود که خاصیت آنتی باکتریال دارند و از بوجود آمدن قارچ و باکتری بر روی سطح آن جلوگیری میکند، بنابرین این پارچه ها به گزینه ای عالی برای پوشش استخر ها و سایبان آن میباشد.

سایبان برقی های معمولی در باغ ها و ویلا هایی که درخت و فضای سبز طبیعی بزرگی دارند همیشه دچار قارچ زدگی خواهند شد اما سایبان های چادری با توجه به خواصی که دارند امکان رویش قارچ و باکتری بر روی آنها وجود ندارد و همواره کیفیت و شکل خود را حفظ میکنند.

خاصیت کششی بودن این پارچه ها موجب میشود تا مقاومت زیادی نسبت به فشار داشته باشند، لذا شستشوی آلاچیق و پارکینگ هایی که با سازه چادری ساخته شده اند به آسانی با واتر جب و پمپ های پر فشار امکان پذیر میباشد.

قابلیت شستشو پارچه سایبان برقی این امکان را میدهند تا تحت هر شرایطی زیبایی ظاهری خود را حفظ کرده و برخلاف سایبان ها و آلاچیق های معمولی با گذشت زمان دچار تغییر رنگ و کدر شدن نگردند.

مطالب پیشنهادی : 

اجرای سایبان برقی رستوران

سایبان برقی بازار میوه کاشانک

سایبان برقی کالسکه ای

آیا سایبان برقی مغازه را می توان شست؟

سفارش سایبان برقی و شستشوی آن را به ما بسپارید! 

مهم نیست که شما چه نوعی از سایبان ها را در اختیار داشته باشید و یا چه مدلی از آن ها نصب کرده باشید. سایبان شاهد کلیه مدل های سایبان را به شکلی حرفه ای شستشو می دهد و دیگر نیازی نیست نگران نباشید که ممکن است موتور برقی موجود در سایبان برقی بر اثر شستشوی سایبان دچار مشکل شود ، چرا که تیم حرفه ای سایبان برقی شاهد به خوبی مراقب هستند اشکالی پیش نیاید.

این را هم اضافه کنیم که شرکت سایبان برقی شاهد ، فروش انواع سایبان ها را طبق سلیقه شما انجام می دهد و شما میتوانید طبق بودجه خود سایبان مورد نظرتان را سفارش دهید.

تنها با یک تماس میتوانید از مشاوره رایگان هم برای انتخاب مدل سایبان مورد نظر آگاه شوید.